Koszmarny wypadek w północnej Polsce. Nie żyje nastolatek, informacje o kierowcy wzbudzają wściekłość

Koszmarny wypadek w północnej Polsce. Nie żyje nastolatek, informacje o kierowcy wzbudzają wściekłość Źródło: Policja w Kościerzynie

Nastolatek zginął na miejscu w tragicznym wypadku w powiecie Kościerskim. Został przygnieciony przez dachujący samochód. Wyniki policyjnego śledztwa są oburzające.

Nastolatek zmarł na miejscu w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło rano w miejscowości Stara Kiszewa w województwie Pomorskim. 17-latek wypadł z dachującego samochodu, a następnie został przez niego przygnieciony. Przyczyny wypadku, które do tej pory ustaliła policja, są oburzające.

Nastolatek został przygnieciony przez dachujący samochód

Do wypadku doszło około godziny 8:00 rano w miejscowości Stara Kiszewa w województwie Pomorskim. Grupa nastolatków jechała osobowym Volkswagenem Passatem. Z ustaleń policji wynika, że byli nietrzeźwi. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z trasy. Siła uderzenia była bardzo duża. Auto dachowało, a ze środka wypadło trzech mężczyzn. Dwóch 19-latków i 17-latek. Młodszy z chłopców został przygnieciony przez dachujący samochód, w wyniku czego odniósł bardzo poważne obrażenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek zmarł na miejscu, reszta poszkodowanych została przetransportowana do szpitala

Nastolatek pomimo szybko podjętej akcji ratunkowej, zmarł na miejscu. jego obrażenia, które odniósł w wyniku kontaktu z samochodem, były zbyt poważne. Pozostała dwójka poszkodowanych została odwieziona do szpitala. Ustalono, że byli pod wpływem alkoholu. Mieli ponad promil w wydychanym powietrzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

- 17-latek został przygnieciony przez samochód. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować. Zmarł na miejscu - oznajmił Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Prokuratura już zajmuje się tą sprawą. Pod jej okiem policja prowadzi śledztwo. Trwa ustalanie który z mężczyzn prowadził auto.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

źródło: Radio Zet

Następny artykuł