Na warszawskim Okęciu wylądował samolot z reprezentacją Polski wracającą z mistrzostw Europy. Mimo odpadnięcia z turnieju, polscy kibice przywitali swoich piłkarzy z wielką radością i podziękowaniami.

Po wczorajszym meczu, po którym nasza reprezentacja pożegnała się z EURO 2016 przyszedł czas na powrót do domu i odpoczynek przed zbliżającymi się eliminacjami do mistrzostw świata w Rosji.

Piłkarze odcięci od świata zewnętrznego mogli się spodziewać, że ich przyjęcie w Polsce nie będzie najlepsze, jednak polscy kibice nie zawiedli i przywitali swoich piłkarzy jak bohaterów. I nie ma się czemu dziwić, tego co dokonała ta drużyna nie udawało się poprzednim przez dekady.

Najgłośniej został przywitany naturalnie Kuba Błaszczykowski, dzięki któremu – w opinii ogromnej większości kibiców i komentatorów sportowych – zawdzięczamy tak dobry wynik w całym turnieju. To dzięki jego golom przechodziliśmy dalej i nawet niewykorzystany karny w ostatnim meczu tego nie zmieni.

Portal natemat.pl przygotował specjalną relację z wydarzenia przy użyciu kamery w technologii 360. Odtwarzając film wystarczy pokręcić myszką lub ruszyć telefonem i możecie poczuć się jakbyście byli na miejscu.

Poniżej dłuższa relacja z przywitania naszych piłkarzy.

I słowa trenera Nawałki do kibiców.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: natemat , twitter, tvp info

...

Zobacz również