Jak donoszą konserwatywne media, profil facebookowy zrzeszający  narodowców skupionych wokół Mariana Kowalskiego został usunięty. Nie do końca wiadomo jednak dlaczego.

Według relacji administratorów strony narodowców związanych z Marianem Kowalskim przyczyną usunięcia profilu było zdjęcie, na którym widniała mapa Polski wraz z danymi kontaktowymi czterech działaczy organizacji (adresy email i numery telefonów).

Jak wynika z komunikatu, który otrzymali narodowcy, wspomniane zdjęcie nie spełniało standardów społeczności Facebooka. Oprócz samego zdjęcia, zostały także usunięte wszystkie pozostałe materiały zamieszczone na profilu jak i sam fanpage.

 – Szanowni Państwo. Jesteśmy świadkami dziwnej polityki Facebooka. Nasze zdjęcie profilowe z mapą Polski zostało usunięte albowiem nie spełnia standardów tego portalu. Nie wiemy jaki ma to wydźwięk w szerszym rozumieniu, ale jest to co najmniej niezrozumiałe. Cały czas jednak nie poddajemy się i działamy dalej.To tylko pokazuje, że jesteśmy solą w czyimś oku, i to nas bardzo cieszy. Prosimy o zapraszanie znajomych do polubienia naszej strony. Czołem Wielkiej Polsce – czytamy na nowo powstałej stronie narodowców.

Zdjęcie, które miało być powodem usunięcia strony organizacji Kowalskiego można obejrzeć poniżej.

fot. facebook.com/mariankowalski
fot. facebook.com/mariankowalski

Należy jednak pamiętać, że częstym powodem usunięcia profilów politycznych lub celebryckich są masowe zgłoszenia ich przeciwników.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: narodowcy rp na fb

...

Zobacz również

Zobacz również