W sieci pojawiły się fotografie, na których widzimy uczestników Marszu Niepodległości w dosyć nietypowej sytuacji. Grupa młodych narodowców została przyłapana na… obsikiwaniu Muzeum Narodowego. Natychmiast po publikacji zdjęć w sieci wybuchła burza – w stronę narodowców poleciały oskarżenia o hipokryzję i powierzchowny patriotyzm. 

Na tak masowych wydarzeniach jak Marsz Niepodległości zawsze znajdzie się ktoś kogo „silna potrzeba” zmusi do przerwania świętowania na chwilę i udania się „na bok”.

W tym celu władze miasta ustawiły na terenie całego miasta oraz przy trasach marszów mobilne toalety, z których mogli korzystać do woli wszyscy z „nagłą potrzebą”.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy chcieli z nich korzystać. W sieci pojawiły się zdjęcia grupy narodowców. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że zostali przyłapani na grupowym obsikiwaniu Muzeum Narodowego, które było na trasie Marszu Niepodległości.

narodowcy

Pod opublikowanym zdjęciem natychmiast rozgorzała dyskusja na temat powierzchownego patriotyzmu narodowców, którzy niszczą w sposób skandaliczny publiczne mienie.

narodowcy2 narodowcy3 narodowcy4

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również