Narodowcy z poznańskiej Młodzieży Wszechpolskiej nabrali lewicowców organizujących Marsz Równości.

Narodowcy stworzyli prowokacyjne transparenty takie jak: „Człowiek i pies to też rodzina”, „Ernst R?hm też był gejem” czy „Roman Polański: Wiek nie ma znaczenia”. Na prowokację nabrał się portal niezależna.pl, który napisał, iż lewica ma nowego idola i jest nim bliski współpracownik Adolfa Hitlera Ernst R?hm.

Uczestnicy manifestacji również nie zareagowali na widok transparentów z Polańskim i R?hmem.

Oto cytat z oficjalnej strony poznańskiej Młodzieży Wszechpolskiej:

„Jako że ulicami naszego miasta po raz kolejny miał przejść Marsz Osób Kochających Inaczej (MOKI), nie mogło zabraknąć w takiej imprezie działaczy MW Poznań.
Z roku na rok manifestantów było coraz mniej, w tym wg. naszych wyliczeń ok. 350 uczestników w tym 300 policjantów ze swoimi pupilami oraz kawaleria na koniach.
Szanując ogrom pracy organizatorów tegoż przedsięwzięcia (a biorąc pod uwagę tłum 50 uczestników wysiłek musiał być ponadludzki), jako osoby czułe i troskliwe z natury postanowiliśmy ulżyć im trochę w trudzie i znoju – na własne barki wzięliśmy część pracy związanej z oprawą wydarzenia. Konkretniej – tworzenie transparentów.
Efekty pracy zostały rozdane przez nas uczestnikom marszu, podczas zbiórki owych homopozytywnych dziewcząt i waginosceptycznych chłopców, którzy to radośnie podjęli się niesienia tychże transparentów.
Awangarda tolerancji poniosła nad głowami patronów ruchu LGBT- Ernsta R?hma, wrażliwego na uroki młodzieńców Niemca, Romana Polańskiego- niepytającego o wiek dżentelmena; Tigera- dowód na to, że sport to nie zawsze zdrowie, bo od uderzeń w głowę może komuś przestawić się klepka, oraz kilka innych takich jak „Żeby życie miało smaczek: raz zwierzaczek, raz dzieciaczek”, „Człowiek i pies też rodzina” oraz „Kocham mojego owczarka”.
Reasumując: nie byliśmy do końca pewni, czy nasza akcja się powiedzie, jednak środowiska LGBTQWERTYUIOP są tak wspaniałomyślne i z wielką chęcią nam pomogły”

marsz3

marsz2

marsz4

 

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.