"Chcą leczyć gejów, gardzą weganami". Narodowcy zostali zinfiltrowani przez dziennikarza

"Chcą leczyć gejów, gardzą weganami". Narodowcy zostali zinfiltrowani przez dziennikarza Źródło: Screen/youtube/Krytyka Polityczna

Narodowcy nie wiedzieli, że na spotkaniu znajduje się dziennikarz, który dostał się tam anonimowo. Nie przyznał się nikomu, z jakiej redakcji pochodzi. Relacja z narodowcowo-katolickiej debaty jeży włos na głowie. Ci ludzie mówią wprost, że homoseksualistów powinno się leczyć specjalnymi terapiami.

Narodowcy na zebraniu opowiadali o wszystkim, co wzbudza skrajne emocje - od homoseksualistów i Marsze Równości, po ataki na księży i wegetarianizm. Doszli do przerażających wniosków.

Narodowcy zorganizowali tajne spotkanie, na którym poruszono tematy m.in. Marszów Równości

Wszystko zaczęło się od tego, że na Facebooku pojawiło się wydarzenie pt. "Tęczowa zaraza" zorganizowane przez wiceszefa ultraprawicowego magazynu Polonia Christiana. Miało odbyć się w Opolu, a lokalizacja była zmieniana co chwilę - lokale nie godziły się na zebrania o takiej treści, jednak w końcu udało się znaleźć dogodne miejsce. Na spotkanie środowisk narodowo-katolickich dostał się konspiracyjnie dziennikarz Gazety Wyborczej. To, co tam usłyszał, zjeżyło mu włosy na głowie.

Spotkanie odbyło się w homofobicznej atmosferze, a mowa nienawiści lała się strumieniami. Co kilka minut padały obraźliwe opinie i określenia. Sporą część osób stanowili emeryci i renciści, a głos w głównej mierze zabierał Łukasz Karpiel. Można było usłyszeć m.in. o Marszach Równości, gdzie organizatorów oskarżono o deprawowanie społeczeństwa, a włodarzy miasta o nieprzepraszanie za wybryki. Zwrócono też uwagę na film Smarzowskiego pt. "Kler", który uznano za podżegający do ataków na księży.

Wegetarianizm to oddawanie czci zwierzętom, a osoby homoseksualne należy leczyć specjalnymi terapiami

- Ten film wykonał swoją robotę. W sposób fabularny przygotował grunt pod to, by ukazywać Kościół jako organizację zdegenerowaną, zdeprawowaną, której członkowie nadają się do leczenia albo do zamknięcia. Efektem tego filmu jest właśnie atak nożownika na księdza w Szczecinie - mówił Łukasz Karpiel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Narodowcy nie oszczędzili homoseksualistów. Pojawiały się określenia, że "ideologia homoseksualna to ideologia zła, a adopcja dzieci przez takie pary to przemoc". Zasugerowano również, że wegetarianizm to narzędzie zniewolenia, ponieważ zmusza do oddawania czci zwierzętom. Wiele osób mogło też przejąć mikrofon i wyrazić własne zdanie. Narodowcy uważają, że homoseksualizm jest uleczalny.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

- Homoseksualizm traktowany jest jako zaburzenie popędu seksualnego. Są całe rzesze wyleczonych homoseksualistów na świecie. Promowana obecnie przez WHO edukacja seksualna to zezwierzęcenie człowieka. To przerażające uczyć przed komunią świętą dzieci masturbacji - mówiła jedna z kobiet obecnych na spotkaniu.

Przytoczono określenie terapii reparatywnych czyli takich, które mają zmieniać orientację na tą właściwą, heteroseksualną. Według Karpiela takim metodom sprzeciwiają się "lewackie media", które uważają leczenie gejów i lesbijek za mowę nienawiści. Ktoś nawet krzyknął, że prawdziwym przestępstwem jest nie dać gejom możliwości wyleczenia się z choroby, przez którą cierpią. Głos z sali odpowiedział: "Dobrze, że w psychiatrii wróciły elektrowstrząsy".

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News