Narkotyki na ślubie Meghan Markle?! Brytyjczycy w ciężkim szoku
Marcin Owczarek - 29 Grudnia 2018

Narkotyki na ślubie Meghan Markle?! Brytyjczycy w ciężkim szoku

Meghan Markle miała jeden z najgłośniejszych ślubów na całym świecie. Księżna wyszła za mąż po raz drugi. Na jaw niespodziewanie wyszły bardzo zaskakujące informacje. Brytyjczycy są w ciężkim szoku, gdyż udowodniono, że na jej pierwszym ślubie mogły pojawić się narkotyki.

Meghan Markle to kobieta, która zawsze wzbudza wiele emocji. Kiedyś nie do pomyślenia było, aby członek rodziny królewskiej pobrał się z rozwodnikiem. Była aktorka jest więc na ustach wszystkich Brytyjczyków, a media bardzo często się o niej rozpisują, porównując do księżnej Diany.

Drugi ślub Meghan Markle

Jej ślub z księciem Harrym był wydarzeniem roku. Cały świat wtedy zwrócił swoje oczy tylko na nich. Miliony przed telewizorami oglądały, jak zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". To była piękna uroczystość. Pojawiły się na niej gwiazdy estrady, aktorzy, oczywiście musiała też być rodzina królewska. Jedyną krewną Meghan, która przybyła na ślub, okazała się jej mama. Nie zobaczyliśmy za to ojca księżnej. Ci nie utrzymują kontaktu. I to właśnie on zdradza teraz tajemnice z jej życia. Thomas Markle wykorzystuje popularność swojej córki, by się wybić. Córka mówi, że nie uczestniczył on w jej życiu i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ten jednak twierdzi, że był obecny na jej ślubie, a konkretnie na tym pierwszym.

Narkotyki na ślubie?

Meghan Markle w 2011 roku wzięła ślub z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Szybko się rozwiedli, bo już po dwóch latach, a za przyczynę podaje się różnice, których nie mogli pogodzić. Na ceremonii pojawił się jej ociec, który teraz zdradza, że w czasie wesela do gości dotarła niewielka ilość narkotyków. - To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę trawki i zgodnie z moją najlepszą wiedzą, Meghan również. Nie wiem, co zrobiłem z moim woreczkiem narkotyku. Myślę, że go komuś oddałem - powiedział Daily Mail Thomas Markle.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Niektórzy z internautów twierdzili, że to historia wyssana z palca. Ojciec próbuje wybić się na popularności córki i ma ogromny żal do niej, że odsunęła go od siebie. Jak donoszą dziennikarze, ta historia mężczyzny mogła mieć jednak potwierdzenie w rzeczywistości. Internauci, w szczególności z Wielkiej Brytanii, są w ogromnym szoku. Nie dowierzają, że coś takiego mogło się dziać w życiu księżnej Sussex. Niestety, może to przysporzyć Meghan Markle kłopotów. Na szczęście obędzie się bez konsekwencji prawnych, gdyż na Jamajce marihuana jest legalna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Parafianie dostali skandaliczne życzenia od księdza. Będą musieli za nie zapłacić
  2. Syn Małgorzaty Rozenek rozwścieczył kobietę. Burza w sieci
  3. Pawłowicz ujawniła swój tragiczny sekret. Nie było łatwo
  4. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News