Ile sezonów ma Narcos? Nowa odsłona serialu zachwyca fanów

Ile sezonów ma Narcos? Nowa odsłona serialu zachwyca fanów Źródło: youtube/moviemaniacsDE

Narcos - sezon 3. Premiera trzeciej serii jednego z najwybitniejszych seriali o narkotykowym biznesie w historii miała miejsce w 2017 roku. Po zakończeniu drugiego sezonu i śmierci Pabla Escobara widzowie uważali, że kontynuacja produkcji nie będzie najlepszym pomysłem. Po obejrzeniu nowej odsłony byli zaskoczeni.

Narcos - sezon 3. nie tylko dorównał poziomem poprzednim dwóm seriom, a przez wielu miłośników kina został uznany za najlepszy w historii produkcji. Mogło się wydawać, że to postać wykreowana przez Wagnera Moure'a była filarem hitu Netflixa, jednak twórcy udowodnili, że i bez Pabla Escobara opowiedziana przez nich historia może byś ekscytująca i pełna napięcia.

Narcos - sezon 3. Wszystkie sezony i lista odcinków

Serial Narcos osiągnął ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Fani z całego świata od kilku lat z zapałem i niemałym zainteresowaniem śledzą losy głównych bohaterów. Twórcy produkcji: Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro podczas pracy nad zdjęciami do pierwszych odcinków z pewnością nie spodziewali się, że ich pomysł przerodzi się we flagowy produkt Netflixa i doczeka tak wielu kontynuacji.

Pierwsze dwa sezony zachwyciły publiczność na całym świecie. Brawurowe sceny akcji, świetna obsada i realne dialogi sprawiły, że historię Pablo Escobara pokochały miliony fanów. Pierwsze dwa sezony opowiadają o późnych latach 70. w Kolumbii, gdzie najsłynniejszy baron narkotykowy wszech czasów zaplanował zbudować potężną sieć i kokainowe imperium. W ślad za nim podążały amerykańskie władze federalne we współpracy z lokalnym rządem. Życie Escobara, jego szemrane interesy, pragnienie władzy i ogromnych pieniędzy, a także jego wieczna ucieczka przed władzami i policją zostały przedstawione w tak perfekcyjny sposób, że każdy widz oglądając serial mógł odnieść wrażenie, że chociaż na chwilę jest częścią tamtego świata.

Po śmierci narkotykowego bossa mało który fan serialu spodziewał się, że twórcy nie postanowią go zakończyć. Miłośnicy produkcji bardzo sceptycznie podeszli do informacji o trzeciej serii. Jak się później okazało, ich pozytywne rozczarowanie przerodziło się w wielki entuzjazm i opinię, że to najnowszy sezon jest tym najlepszym. Scenarzyści odświeżyli fabułę, wprowadzając nowe wątki, jeszcze więcej brutalności oraz równie charyzmatycznych bohaterów. Trzecia odsłona opowiada o kartelu Cali i jego przywódcach -  Gilberto i Miguelu Rodríguezach, którzy planują zostać potentatami na narkotykowym rynku. Dzięki korupcji i zastraszaniu ich biznes kwitnie w niewiarygodnie szybkim tempie.

Poniżej prezentujemy listę wszystkich odcinków serialu:

1. sezon

 1. Upadek
 2. Szabla Simona Bolivara
 3. Ci, co zawsze
 4. Pałac w ogniu
 5. Przyszłość nadejdzie
 6. Bomby
 7. Zapłaczecie krwawymi łzami
 8. Wielkie kłamstwo
 9. La Catedral
 10. Ucieczka

2. sezon

 1. W końcu wolny
 2. Cambalache
 3. Kontakt w Madrycie
 4. Dobry, zły i martwy
 5. Wrogowie mojego wroga
 6. Los pepes
 7. Deutschland 93
 8. Exit El Patrón 
 9. Nuestra Finca
 10. Al Fin Cayó

3. sezon

 1. Atak na szczyt
 2. KGB z Cali
 3. Śladem pieniędzy
 4. Szach-mat
 5. MRO
 6. Najlepszy plan
 7. Sin Salida
 8. Convivir
 9. Todos Los Hombres del Presidente
 10. Powrót do Cali

Po wyemitowaniu trzech sezonów hitu Netflixa twórcy postanowili kontynuować go pod nową nazwą Narcos: Mexico. Scenarzyści przenieśli wydarzenia z gorącej Kolumbii do słonecznego Meksyku. To tam poznajemy nowych bohaterów, którzy podobnie jak poprzednicy, marzą o tym, aby zdobyć sławę i ogromne pieniądze w narkotykowym świecie. Pierwszy sezon nowej odsłony serialu jest dostępny na Netflix, obecnie trwają pracę nad drugim, którego premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Narcos - memy

Narcos to jeden z tych seriali, o którym bez wątpienia możemy powiedzieć - kultowy. Jak każda słynna produkcja ciesząca się popularnością na całym świecie, podobnie jak "Gra o Tron" czy "Breaking Bad" doczekał się licznych memów. Od śmiesznych obrazków z udziałem narkotykowych bossów aż roi się na stronach internetowych. Poniżej prezentujemy niektóre z nich:

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

 1. Gdzie oglądać The Society online? Nowy serial Netflix
 2. The Society - nowy serial Netflixa. Czy będzie hit?
 3. Kiedy premiera Wiedźmina? Netflix nie potwierdza przecieków medialnych
 4. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
 5. Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu