Ile odcinków ma Narcos? Pilot wciąż cieszy się popularnością

Ile odcinków ma Narcos? Pilot wciąż cieszy się popularnością Źródło: youtube/Arrow Films

Narcos S01E01 - amerykański serial od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widzowie nie mogąc doczekać się kontynuacji pierwszego sezonu Narcos: Mexico, chętnie wracają do pierwszych odcinków opowiadających o życiu Pablo Escobara.

Narcos S01E01 - pierwszy odcinek popularnego amerykańskiego serialu wyprodukowanego przez Gaumont International Television na zlecenie Netflix wciąż cieszy się wielką oglądalnością. Twórcy produkcji: Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro podczas kręcenia zdjęć do pierwszej serii z pewnością nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu.

Narcos jest jedną z najchętniej odtwarzanych pozycji na Netflixie i nic dziwnego, serial pod wieloma względami robi fantastyczne wrażenie.

Narcos S01E01 - Sezon 1 odcinki

Amerykańska produkcja zadebiutowała 28 sierpnia 2015 roku na stronie popularnej platformy Netflix. Fabuła serialu osadzona jest w późnych latach 70. w Kolumbii i opowiada o życiu Pabla Escobara - najsłynniejszego barona narkotykowego, szefa Kartelu z Madellin.

W pierwszym sezonie możemy być świadkami jego nielegalnych interesów i brutalnej rzeczywistości, która jest ich nieodłącznym elementem. W pogoni za Escobarem wyrusza rząd Kolumbii współpracujący z amerykańskimi władzami federalnymi.

Pomimo wyprodukowania trzech sezonów Narcos oraz ich kontynuacji w postaci Narcos: Mexico, to właśnie pierwsza seria cieszy się niebywałą sławą. Pilotażowy odcinek oprócz Netflixa dostępny jest między innymi w serwisie CDA i Youtube. Z tego drugiego powinni skorzystać jednak ci, którym nie przeszkadza oglądanie filmów wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Poniżej prezentujemy pełną listę odcinków 1 sezonu:

 1. Upadek
 2. Szabla Simona Bolivara
 3. Ci, co zawsze
 4. Pałac w ogniu
 5. Przyszłość nadejdzie
 6. Bomby
 7. Zapłaczecie krwawymi łzami
 8. Wielkie kłamstwo
 9. La Catedral
 10. Ucieczka

Narcos: Lista odcinków

Drugi i trzeci sezon amerykańskiego hitu podobnie jak ich poprzednik jest dostępny na Netflix. Dwa pierwsze sezony serialu można obejrzeć na portalu CDA. Darmową możliwość zobaczenia wszystkich 30 odcinków oferuje także portal Zalukaj, jednak legalność tego źródła wciąż poddawana jest w wątpliwość.

Drugi sezon serialu kontynuuje historię Pabla Escobara, opowiada o tym, jak ze zwykłego przemytnika stał się wielkim i sławnym narkotykowym bossem. Lista odcinków prezentuje się następująco:

 1. W końcu wolny
 2. Cambalache
 3. Kontakt w Madrycie
 4. Dobry, zły i martwy
 5. Wrogowie mojego wroga
 6. Los pepes
 7. Deutschland 93
 8. Exit El Patrón 
 9. Nuestra Finca
 10. Al Fin Cayó

Fabuła trzeciej serii skupia się na nielegalnych interesach kartelu z Cali i innych wydarzeniach, które miały miejsce po zabiciu Pablo Escobara:

 1. Atak na szczyt
 2. KGB z Cali
 3. Śladem pieniędzy
 4. Szach-mat
 5. MRO
 6. Najlepszy plan
 7. Sin Salida
 8. Convivir
 9. Todos Los Hombres del Presidente
 10. Powrót do Cali

Po zakończeniu trzeciego sezonu twórcy postanowili odświeżyć pomysł i usytuować go w meksykańskich realiach. Serial Narcos: Mexico zadebiutował na Netflix w 2018 roku. Obecnie trwają zdjęcia do drugiej serii, która jeszcze w tym roku ma trafić na kanał popularnej platformy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

 1. The Society - nowy serial Netflixa. Czy będzie hit?
 2. The Society - zwiastun nowego serialu Netflix zapowiada hit
 3. Kiedy premiera Wiedźmina? Netflix nie potwierdza przecieków medialnych
 4. Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił
 5. Gdzie oglądać Breaking Bad online? Platformy takie jak CDA czy Zalukaj udostępniają serial?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu