Gdzie oglądać serial Narcos? Sezon 4. cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Gdzie oglądać serial Narcos? Sezon 4. cieszy się ogromnym zainteresowaniem Źródło: youtube.com/Netflix

Narcos online - gdzie w internecie zobaczymy odcinki serialu o kartelach narkotykowych. Nowy sezon przeniósł swoje miejsce akcji, czy w związku z tym zmieniło się również miejsce emisji serialu? Sprawdzamy gdzie zobaczymy serię opowiadającą o historii i przygodach największych handlarzy narkotykami w historii.

Narcos online - gdzie zobaczymy odcinki serialu? Chętnych na zobaczenie najnowszych odcinków tego serialu o kartelach narkotykowych jest bardzo wiele, szczególnie po sukcesie dwóch pierwszych sezonów. Opowiadały one przecież o legendzie kryminalnego półświatka - Pablo Escobarze. Jego wybryki i przysłowiowe już palenie pieniędzy działały na wyobraźnię każdego fana serialu. Gdzie zobaczymy kolejne przygody narkotykowych baronów?

Narcos online - co zobaczymy w serialu?

Nazwa serialu nie zawsze może nam podpowiedzieć co zobaczymy w trakcie oglądania. Może ona być specjalnie myląca albo po prostu niezbyt łączyć się z głównym wątkiem serii. Nie jest to przypadek Narcos. W tytule jest wszystko, co powinniśmy wiedzieć o tym, wokół czego będzie się obracać fabuła serialu - będzie chodziło o narkotyki. Serial ma już cztery sezony i fabuła każdego z nich obraca się wokół nielegalnego handlu narkotykami i potyczek między mafią narkotykową i służbami, które starają się udaremnić dalsze rozprzestrzenianie się używek. 

W trzech pierwszych sezonach serial był osadzony w ojczyźnie Pablo Escobara, zapewne najbardziej znanego barona narkotykowego kiedykolwiek - Kolumbii. To stamtąd obserwowaliśmy powstawanie jego imperium, a po jego śmierci i upadku - starania innych karteli, które próbowały skupić miejscowy handel narkotykowy w swoich rękach. Jednak czwarty sezon serialu zerwał z tą tradycją, co pokazuje też dodanie podtytułu do nazwy serialu. Narcos: Mexico opowiada o największym baronie narkotykowym w Meksyku, człowieku, który własnoręcznie stworzył imperium narkotykowe, które do dziś panuje nad mafijnym światem północnego sąsiada Stanów Zjednoczonych - Félixie Gallardo. Jego przeciwnikiem został agent DEA, który nie ma już nic do stracenia, za wszelką cenę chce złapać największego dilera w kraju. Czy mu się uda?

Narcos: Meksyk - sezon 4 online. Netflix, CDA, gdzie oglądać?

Ze względu na ogromną popularność serialu, bardzo wiele osób chce go oglądać i zastanawia się, gdzie może to zrobić. Nie można im się dziwić - jest to seria wykonana naprawdę w perfekcyjny sposób, która łączy świetną fabułę i skomplikowane postacie z ciekawą i wartką akcją. Niestety, oglądanie tego serialu w internecie nie jest proste - a przynajmniej nie jest proste dla osób, które nie posiadają subskrypcji na platformie Netflix.

Niestety serwis streamingowy nie ma w zwyczaju udostępniania swoich własnych produkcji innym operatorom, dlatego serial o handlarzach narkotyków legalnie obejrzymy tylko na rodzimej stronie producenta. Na innych platformach nie znajdziemy niestety legalnych streamów tej serii.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Poruszający film biograficzny. Tolkien wszedł do kin
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Do kin wszedł film biograficzny o Tolkienie. Kim był pisarz?
  4. Premiera John Wick 3 Parabellum. Co oznacza ten tytuł?
  5. Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News