Gdzie oglądać serial Narcos? Sezon 4. cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Gdzie oglądać serial Narcos? Sezon 4. cieszy się ogromnym zainteresowaniem Źródło: youtube.com/Netflix

Narcos online - gdzie w internecie zobaczymy odcinki serialu o kartelach narkotykowych. Nowy sezon przeniósł swoje miejsce akcji, czy w związku z tym zmieniło się również miejsce emisji serialu? Sprawdzamy gdzie zobaczymy serię opowiadającą o historii i przygodach największych handlarzy narkotykami w historii.

Narcos online - gdzie zobaczymy odcinki serialu? Chętnych na zobaczenie najnowszych odcinków tego serialu o kartelach narkotykowych jest bardzo wiele, szczególnie po sukcesie dwóch pierwszych sezonów. Opowiadały one przecież o legendzie kryminalnego półświatka - Pablo Escobarze. Jego wybryki i przysłowiowe już palenie pieniędzy działały na wyobraźnię każdego fana serialu. Gdzie zobaczymy kolejne przygody narkotykowych baronów?

Narcos online - co zobaczymy w serialu?

Nazwa serialu nie zawsze może nam podpowiedzieć co zobaczymy w trakcie oglądania. Może ona być specjalnie myląca albo po prostu niezbyt łączyć się z głównym wątkiem serii. Nie jest to przypadek Narcos. W tytule jest wszystko, co powinniśmy wiedzieć o tym, wokół czego będzie się obracać fabuła serialu - będzie chodziło o narkotyki. Serial ma już cztery sezony i fabuła każdego z nich obraca się wokół nielegalnego handlu narkotykami i potyczek między mafią narkotykową i służbami, które starają się udaremnić dalsze rozprzestrzenianie się używek. 

W trzech pierwszych sezonach serial był osadzony w ojczyźnie Pablo Escobara, zapewne najbardziej znanego barona narkotykowego kiedykolwiek - Kolumbii. To stamtąd obserwowaliśmy powstawanie jego imperium, a po jego śmierci i upadku - starania innych karteli, które próbowały skupić miejscowy handel narkotykowy w swoich rękach. Jednak czwarty sezon serialu zerwał z tą tradycją, co pokazuje też dodanie podtytułu do nazwy serialu. Narcos: Mexico opowiada o największym baronie narkotykowym w Meksyku, człowieku, który własnoręcznie stworzył imperium narkotykowe, które do dziś panuje nad mafijnym światem północnego sąsiada Stanów Zjednoczonych - Félixie Gallardo. Jego przeciwnikiem został agent DEA, który nie ma już nic do stracenia, za wszelką cenę chce złapać największego dilera w kraju. Czy mu się uda?

Narcos: Meksyk - sezon 4 online. Netflix, CDA, gdzie oglądać?

Ze względu na ogromną popularność serialu, bardzo wiele osób chce go oglądać i zastanawia się, gdzie może to zrobić. Nie można im się dziwić - jest to seria wykonana naprawdę w perfekcyjny sposób, która łączy świetną fabułę i skomplikowane postacie z ciekawą i wartką akcją. Niestety, oglądanie tego serialu w internecie nie jest proste - a przynajmniej nie jest proste dla osób, które nie posiadają subskrypcji na platformie Netflix.

Niestety serwis streamingowy nie ma w zwyczaju udostępniania swoich własnych produkcji innym operatorom, dlatego serial o handlarzach narkotyków legalnie obejrzymy tylko na rodzimej stronie producenta. Na innych platformach nie znajdziemy niestety legalnych streamów tej serii.

  1. Poruszający film biograficzny. Tolkien wszedł do kin
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Do kin wszedł film biograficzny o Tolkienie. Kim był pisarz?
  4. Premiera John Wick 3 Parabellum. Co oznacza ten tytuł?
  5. Gdzie oglądać Smętarz dla zwierzaków? Kiedy będzie dostępny online?
Następny artykuł