Arkadiusz Milik zostanie w Napoli? Trener nie pozostawił wątpliwości

Arkadiusz Milik zostanie w Napoli? Trener nie pozostawił wątpliwości Źródło: YouTube - TVP Sport

Napoli w tym sezonie musi zadowolić się mianem drużyny numer dwa we Włoszech. Drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego nie ma żadnych szans na przerwanie dominacji Juventusu. Trener drużyny wypowiedział się na temat zmian kadrowych, jakie niebawem przejdzie zespół.

Napoli powoli kończy bardzo trudny sezon, w którym musiało mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Nikt nie spodziewał się, że drużyna z dwoma Polakami w składzie zdobędzie mistrzostwo Włoch, jednak wydaje się, że kibice liczyli na znacznie lepszy wynik w europejskich i krajowych pucharach. Niemal pewne jest, że potrzebne będą zmiany kadrowe, by wzmocnić zespół i powalczyć o lepsze wyniki w kolejnym sezonie.

Trener Napoli Carlo Ancelotti wypowiedział się już na temat pierwszych planów kadrowych na nadchodzące miesiące. Włoski szkoleniowiec nie zapomniał o Polakach, których ma okazję szkolić w trakcie pobytu na Stadio San Paolo. Padły ważne słowa, które mogą wyjaśnić kibicom, czy już niebawem możemy spodziewać się transferów z udziałem polskich piłkarzy. Trener wyraził się jasno.

Trener Napoli o Arkadiuszu Miliku

Ważną rolę w klubie w tym sezonie odgrywają Polacy. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mogą liczyć na zaufanie trenera i występują w kolejnych spotkaniach klubu z włoskiej czołówki. Kibice wyrażają się o ich grze pozytywnie - polski napastnik jest w czołówce strzelców ligi, natomiast pomocnik daje pewność w środku pola. Wydawałoby się więc, że Polacy nie muszą się bać o swoje miejsce w składzie.

Nadchodząca wielkimi krokami rewolucja kadrowa mogłaby sprawić, że Milik i Zieliński pożegnają się z Napoli. Jeszcze niedawno mówiło się, że mogliby trafić do innej europejskiej ligi za wysoką kwotę. Trener odniósł się do tych plotek.

Napoli nie pożegna się z Milikiem

- Milik będzie naszym środkowym napastnikiem w nadchodzącym sezonie - stwierdził Carlo Ancelotti, jasno wyrażając się na temat przyszłości snajpera. Nic nie wskazuje także na to, by z drużyną miałby pożegnać się Zieliński, który nie spotyka się z krytyką.

W środowisku mówi się natomiast o możliwym odejściu Lorenzo Insigne, który miał pokłócić się z trenerem i zażądać natychmiastowego transferu do PSG. 

źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News