Film, który ujrzał właśnie światło dzienne na jednym z portali społecznościowych, wzbudził ogromne kontrowersje, całkowicie dzieląc internautów. Zobaczyć na nim możemy dwóch młodych mężczyzn z zasłoniętymi twarzami, którzy przed kamerą przepraszają za swoje karygodne zachowanie. Co zadziwiające, do wykonania nagrania skłonił ich ojciec jednej z 13-latek, którą napastowali.

Pan Mariusz z Ełku oraz jego żona przez krótki czas poszukiwali dwóch chłopaków, którzy w nachalny sposób zaczepiali ich córkę. Kiedy wreszcie znaleźli sprawców, wykonali dwa nagrania przedstawiające skruszonych napastników… przepraszających za swoje zachowanie.

– Chłopaki fajnie się bawili i myśleli, że wszystko im ujdzie na sucho, a tu zonk. Zajęło mi trochę czasu i energii, żeby ich znaleźć, ale w dzisiejszych czasach internetow i FB wszystko jest możliwe. (…) Jeżeli zamierzacie „podrywać” dziewczyny, kobiety w chamski sposób i wbrew ich woli, musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym, że to są czyjeś córki, siostry może matki. Maja braci, ojców, którzy dobiorą się wam do d*** i mogą być mniej humanitarni – napisał na Facebooku pan Mariusz, publikując nagrania.

– Przepraszam dziewczyny, które zaczepiłem w autobusie, jadące z treningu. Byłem pod wpływem alkoholu, powiedziałem kilka głupich słów i przepraszam, więcej się nie powtórzy – kajał się jeden z młodych mężczyzn ewidentnie skruszony i zmieszany całą sytuacją.

...

Zobacz również

 

Opublikowany przez Mariusz Kulikowski na 12 października 2017

 

Opublikowany przez Mariusz Kulikowski na 12 października 2017

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!