Nieznani sprawcy dokonali ataku na Krystynę Pawłowicz. Roztrzęsiona posłanka o wszystkim poinformowała za pośrednictwem Facebooka. Policja szuka sprawców.

To już kolejny atak na biuro poselskie polityka Prawa i Sprawiedliwości. W ciągu ostatnich kilku dni było ich aż trzy. Drzwi biura Łukasza Schreibera w Bydgoszczy zostały pomazane prawdopodobnie w noc sylwestrową, a zamek w drzwiach Pawła Lisieckiego w Warszawie zaklejony lepiącą substancją. Tym razem wandale obrzucili budynek w Sulejówku, w którym znajduje się filia biura Krystyny Pawłowicz. Właściwe biuro zlokalizowane jest w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ TAKŻE: Siostra Pawłowicz zszokowała PiS! Ujawniła największy prywatny sekret posłanki

Posłanka roztrzęsiona

Zaszokowana Pawłowicz fotografie z miejsca zdarzenia umieściła na Facebooku, a post opatrzyła skierowanym w stronę opozycji opisem. Stwierdziła w nim, że sprawcy wychowywani byli w duchu antypolskim i ich atak tak, jak zwykle był niecelny. Sprawa zgłoszona została do policji w Mińsku Mazowieckim, a mundurowi z Sulejówka bacznie ją obserwują, mając nadzieję na złapanie wandali. Post Pawłowicz napisany został w takim tonie, że sprawiała ona wrażenie roztrzęsionej.

ZOBACZ TAKŻE: To miało się nie nagrywać! Kaczyński WULGARNIE zaatakował posła

źródło: polsatnews.pl, Facebook.pl/Krystyna Pawłowicz

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

Kim jest mąż Beaty Szydło? Imponujące! 10 nieznanych faktów z życia premier