Brutalnie skopał staruszkę w metrze. Jego słowa po aresztowaniu były tak bezczelne, że policja zamarła

Brutalnie skopał staruszkę w metrze. Jego słowa po aresztowaniu były tak bezczelne, że policja zamarła Źródło: youtube.com/PIX11 News

Kobieta jadąca metrem została brutalnie pobita. Napad wstrząsnął opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna, który w skandaliczny sposób potraktował współpasażerkę znalazł się w rękach władz. Jego wyjaśnienia są wstrząsające. Społeczeństwo jest w szoku.

Kobieta w podeszłym wieku została brutalnie pobita przez młodego mężczyznę. To zdarzenie wstrząsnęło amerykańskim społeczeństwem. Napad coraz częściej gości w policyjnych zestawieniach "najpopularniejszych" przestępstw w Stanach Zjednoczonych. Policja ma pełne ręce roboty, a wskaźnik przestępczości stopniowo rośne. Nakładających się na siebie przyczyn jest wiele, jednak faktem pozostaje, że w związku z tym społeczeństwo staje się coraz bardziej nieufne, a granica tolerowania pewnych zachowań bardzo się zwęża. Jednak to, co wydarzyło się Bronksie (stan Nowy Jork) daleko wykracza poza te granice.

Na jednej ze stacji metra, na początku marca, około godziny trzeciej nad ranem, w jednym z pociągów miała miejsce dramatyczna sytuacja. Kamery zarejestrowały czarnoskórego mężczyznę, który w dzikim ataku rzuca się na starszą kobietę, przewraca ją i kopie. Następnie jak gdyby nigdy nic odchodzi. Napastnik szybko został odnaleziony, jednak tym, co najbardziej szokuje są jego tłumaczenia powodu ataku. Otóż twierdzi, że starsza kobieta groziła nożem jemu i jego rodzinie.

Kobieta skopana przez młodego mężczyznę

Napastnikiem okazał się 36-letni Gomez. Całe zajście zarejestrowały kamery, co sprawiło, że został bardzo szybko odnaleziony przez służby i aresztowany. Jak twierdzi 78-letnia kobieta miała wyciągnąć coś, co przypominało nóż, a następnie krzyknąć, że zabije jego i jego rodzinę. Gomez był w pociągu z narzeczoną, która potwierdza tę relację, a także 11-letnią córką.

Ciosy zadawane przez Gomeza wydawały się bardzo silne i niezwykle brutalne, przypominając raczej bójkę kiboli. Kilka z nich trafiło bezpośrednio w głowę kobiety.

Nagranie z tego zdarzenia bardzo szybko trafiło do Internetu, a konkretnie na Twittera. Obejrzało je już ponad 13 milionów osób. Nie był to jednak obraz, który zarejestrowały kamery, a amatorski filmik, zrobiony przez jednego z pasażerów. Zajście filmowało kilka osób. Nikt nie zareagował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandaliczne zachowanie współpasażerów

Zachowanie mężczyzny budzi niewątpliwie ogromne oburzenie. Komentujący zgodnie przyznają, że nawet jeśli Gomez mówi prawdę, jego reakcja była co najmniej przesadzona. Nikt nie może uwierzyć, że 36-letni zdrowy mężczyzna nie mógł poradzić sobie w inny sposób z atakującą go 78-latką, nawet jeśli miałaby przy sobie nóż.

Najbardziej wstrząsający w całej sytuacji jest fakt, że w wagonie było więcej pasażerów, a nikt nawet nie ruszył pomóc staruszce. Nikt nie zareagował, za to kilka osób bezczelnie nagrywały całe zajście. Wielu internautów zastanawia się, kto w takim wypadku jest gorszy: napastnik, czy nagrywający.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

źródło: dailymail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News