Napad z bronią na Biedronkę! Napastnicy sterroryzowali obsługę, padły strzały

Napad z bronią na Biedronkę! Napastnicy sterroryzowali obsługę, padły strzały Źródło: Fot. Wikimedia Commons (inforobert)

W jednym z krajowych sklepów sieci Biedronka doszło do szokujących zdarzeń. Miał bowiem miejsce napad z bronią w ręku! Jak do tego doszło?

Grupa młodych ludzi, która składała się z 19-latka, dwóch 17-latków oraz dwóch 14-latek, weszła do Biedronki w Krakowie w sobotę, około godziny 21:00, a więc niewiele przed zamknięciem sklepu. Wszyscy natychmiast wybrali się do działu z alkoholami, gdzie zaczęli wybierać drogie butelki. ZOBACZ TAKŻE: TYLKO U NAS: Szydło spróbuje odzyskać władzę. Publikujemy jej plan

Horror w jednym z marketów sieci Biedronka

Jak okazało się już chwilę później, nastolatkowie nie zamierzali jednak płacić za spore zakupy. Najpierw sterroryzowali obsługę i klientów bronią, a później brutalnie szarpali się z ochroniarką. Ostatecznie na ratunek kobiecie wyruszył jeden z pracowników Biedronki, do którego nagle... oddano strzały. Co zaskakujące, napastnik użył broni gazowej. ZOBACZ TAKŻE: Wielka burza! Kontrowersyjne memy o Mackiewiczu wywołał ogólnopolską debatę Jakiś czas później cała grupa została zatrzymana przez policję, która bardzo szybko, bo już kilka minut później, zjawiła się na miejscu szokującego zdarzenia.

Co dalej z szokującymi napastnikami?

Świadkowie wstrząsającej sytuacji podejrzewają, że nastolatkowie byli pijani lub pod wpływem działania narkotyków. Mieli bowiem zachowywać się bardzo dziwnie i agresywnie. ZOBACZ TAKŻE: Brutalne słowa lekarza z Nanga Parbat. To się dzieje z mózgami himalaistów Tego, czy przypuszczenia te są prawdziwe, dowiemy się zapewne już wkrótce. Policja do tej pory nie skomentowała zajścia, jednak za jakiś czas będzie musiała ujawniać, jakie kary czekają 19-latka, dwóch 17-latków oraz dwie 14-latki za spowodowanie tak niebezpiecznej, szokującej sytuacji.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News