Napad starsza kobieta
facebook.com El Show de Tomás Rubio El Morro y "El Mostro"
Klaudia Bochenek - 30 Maja 2020

3 mężczyzn chciało obrabować 77-latkę przy bankomacie. Nie mogli przewidzieć, co się za chwilę stanie

Napad na starszą panią miał być banalnie prosty. Kobieta w podeszłym wieku była słaba i bezbronna, a na koncie mogła mieć sporą sumę pieniędzy. Mężczyźni mieli nie tylko przewagę liczebną, ale też siłową. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, ten wyskok zapamiętają do końca życia.

Napad, który zaplanowali, kompletnie im się nie opłacał. Nie dość, że ostatecznie zostali aresztowani, to wcześniej przeszli prawdziwe upokorzenie, zagraniczna prasa śmiała się z nich do rozpuku.

77-latka została zaatakowana przez trzech rosłych mężczyzn

Dwóch 18-latków i 19-latek zdecydowali się zaatakować starszą panią, aby nieco podreperować swój budżet. 77-letnia Winifred Peel z Wirral w Wielkiej Brytanii przeżyła starcie z bandytami, kiedy wybrała się do bankomatu, aby wybrać nieco pieniędzy z konta. Emerytka nie wiedziała, że tego dnia stanie oko w oko z prawdziwym niebezpieczeństwem.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Kiedy Winifred włożyła kartę bankomatową i zaczęła wpisywać kod PIN, kątem oka zauważyła, że ktoś się do niej zbliża. Okazało się, że to dwóch mężczyzn stanęło za nią i mocno ją popchnęło. Po chwili do grupki dołączył trzeci mężczyzna, który już mając łatwy dostęp konta emerytki, chciał wypłacić z niego 200 funtów. Wtedy emerytka postanowiła działać. Nie miała zamiaru poddać się tak łatwo i stracić część oszczędności. Zaatakowała nastolatka, który właśnie zaczął wypłacać pieniądze.

Napad im się nie opłacił. Nie wzbogacili się, trafili do więzienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Emerytka w mgnieniu oka chwyciła za kołnierz mężczyznę, który chciał podjąć próbę wypłaty. Mało tego - mocno go złapała i zaczęła uderzać jego głową w bankomat. Dwaj nastolatkowie natychmiast uciekli, a pobity był zbyt zszokowany, by natychmiast rzucić się do ucieczki. Kobieta go poznała, ponieważ widziała go jak wychodził z banku jeszcze tego samego dnia. Oczywiście nie omieszkała zadzwonić na policję.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy w żałobie. Niestety, Marcin Szarejko zginął tragiczną śmiercią
2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

- W ogóle nie zastanowili się, w jaki sposób ta sytuacja na mnie wpłynie. To zdarzenie na zawsze zmieniło moje życie. Już nigdy nie będę czuła się bezpiecznie w takiej sytuacji - mówiła Winifred po wszystkim. 19-letni Stoica już wcześniej był notowany za napady i skazano go na 2 lata w zakładzie dla młodych przestępców, 18-letni Geblescu trafi tam na 18 miesięcy, a 18-letni Longsight na 8 miesięcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak, który występuje coraz częściej. "Można mówić o eksplozji zachorowań"
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Każdy kto dużo siedzi w domu, powinien jeść suszone grzyby. Też je tak suszysz jak na zdjęciu?

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News