Nakaz znika
unsplash.com engin akyurt
Weronika Wasiak - 8 Października 2020

Wraz z pojawieniem się nowych obostrzeń znika jeden nakaz. Media przemilczały słowa ministra Niedzielskiego

Jeden nakaz został zniesiony równocześnie z pojawieniem się nowych obostrzeń. Polacy nawet nie mieli o tym pojęcia, media wszystko przemilczały. Minister Niedzielski przekazał oficjalną decyzję.

Kłopotliwy zdaniem wielu nakaz już nie obowiązuje! Kiedy zaczęły pojawiać się informacje o nowych restrykcjach, mało kto zwrócił uwagę na te słowa ministra zdrowia, który nie pozostawił żadnych wątpliwości. Wielu odetchnie z ulgą.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Gdy pojawiają się nowe obostrzenia, jeden nakaz zupełnie znika

Rząd nie miał wyboru i kiedy w ciągu zaledwie doby potwierdzono 4 280 nowych przypadków zarażenia koronawirusem, podjął zdecydowane kroki. M.in. premier Mateusz Morawiecki poinformował podczas konferencji prasowej, że od 10 października na terenie całego kraju zostaną wprowadzone obostrzenia, które dotychczas obowiązywały tylko w strefie żółtej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Nasze podejście musi doprowadzić do tego, że spowolnimy tempo zakażeń, nie chcemy doprowadzić do zamknięcia gospodarki i niedostępności służby zdrowia dla pacjentów - mówił podczas konferencji Mateusz Morawiecki.

Przekazane przez premiera informacje nie są jedynymi, z którymi Polacy powinni się zapoznać. W tym samym czasie, gdy zapadła decyzja o wprowadzeniu nowych obostrzeń, minister zdrowia, Adam Niedzielski, poinformowało z niesieniu jednego nakazu. Chodzi o kryteria, które musiał spełnić pacjent, by w czasie teleporady uzyskać skierowanie na test na koronawirusa.

- Minister @MZ_GOV_PL @a_niedzielski w #KPRM: Lekarz POZ jest zobowiązany w formie teleporady czy wizyty udzielić pomocy. Znosimy obowiązek 4 kryteriów do zdalnego zlecania testu wymazowego - brzmi komunikat opublikowany na Twitterze Kancelarii Premiera.

Nowe obostrzenia dla całego kraju

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

Przypominamy, że od 10 października na terenie całej Polski (z wyłączeniem powiatów czerwonych) obowiązywać będą następujące obostrzenia:

- obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej,

- imprezy okolicznościowe do 75 gości,

- zgromadzenia do 150 osób,

- w restauracjach 1 osoba na 4 mkw,

- wydarzenia kulturalne z udziałem 25% publiczności w przestrzeni zamkniętej, maksymalnie 100 osób w plenerze, 25% zajętych miejsc w kinach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
  2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News