To historia, która mogła się wydarzyć tylko po obfitej konsumpcji alkoholu. Pan Stanisław z Podkarpacia, zamieszkały pod Łańcutem, wpadł na tak głupi pomysł, że jego konsekwencje po prostu musiały być tragiczne. Mężczyzna ubzdurał sobie, że nakarmi kurczaka twisterem z KFC zawierającym panierowane mięso z… kurczaka. Finał był koszmarny. 

Powrót z Rzeszowa

Wracając z Rzeszowa pan Stanisław (lat 59) zatrzymał się w restauracji KFC i zakupił posiłek na wynos. Wrócił do domu i konsumując kolację otworzył butelkę wódki. Upoił się i… na długo zapamięta to co się wydarzyło. Najprawdopodobniej do końca życia będzie żałować otwarcia flaszki.

Kiedy upił się wystarczająco mocno, wyszedł z resztkami jedzenia do kurnika. Zaczął ganiać kurczaka próbując go nakarmić twisterem z KFC. Nie trudno sobie wyobrazić, że nie było to optymalne danie dla rozgniewanego ptaka.

Zobacz także: Największa tajemnica KFC odkryta. Odpowiedź na to pytanie była na wyciągnięcie ręki

Tragiczny finał

Kurczak ewidentnie nie był zainteresowany spożywaniem wrapa z mięsem z jego pobratymców, ale pan Stanisław uznał, że jego zwierzę koniecznie musi zjeść… panierowanego kurczaka. Rozebrał się i zaczął gonić uciekającego ptaka.

W realizacji planu na pewno nie pomogło silne upojenie alkoholowe. Gdy pan Stanisław ścigał uciekającego kurczaka, przewrócił się i nadział na… metalowe narzędzie leżące na ziemi. Pech chciał, że wystające pręty wbiły mu się w jądra. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale kontuzja będzie dawać o sobie znać do końca jego życia.

Morał z tego taki, że karmienie twisterem z KFC kurczaków może się skończyć tragicznie.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!

...

Zobacz również