Największy wstydliwy sekret Wojewódzkiego ujawniony! Zdradził go kolega

Największy wstydliwy sekret Wojewódzkiego ujawniony! Zdradził go kolega Źródło:

Znany z wyjątkowo ciętego języka i specyficznego poczucia humoru dziennikarz, został zdekonspirowany przez swojego kolegę po fachu! 

Wojewódzki teraz pali się ze wstydu, bo Tomasz Lis, w akcie zemsty wyznał wstydliwą prawdę na temat znanego showmana i publicysty. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Wojewódzkiego. Największa porażka od początku kariery!

Wojewódzkiego wydymał Lis

Kilka dni temu Kuba Wojewódzki zaatakował słownie Tomasza Lisa. Poszło o okładkę w czasopiśmie Lisa. Showman twierdził, że umawiali się na coś innego, a naczelnik Newsweeka go "wydymał", za co został oklejony łatką "małego handlarza". Na odpowiedź "małego handlarza" nie trzeba było długo czekać. W Newsweeku ukazał się artykuł, który ujawnił wstydliwy sekret Wojewódzkiego.

Narcystyczne oblicze Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki od zawsze przykładał ogromną wagę do swojego wyglądu. I choć lata lecą nieubłaganie, a dziennikarzowi stuknęło już 51 lat, to showman najwyraźniej wcale nie chce zrezygnować ze swojego młodzieżowego newschoolowego stylu.  Wojewódzki za wszelką cenę stara się ukryć oznaki upływającego czasu i jest wyjątkowo przewrażliwiony na punkcie swoich przerzedzających się włosów.

Wojewódzki zrobił przeszczep włosów

10 lat temu, kiedy Kuba otrzymał już miano "króla TVN-u" i jego osoba budziła powszechną ciekawość, zaczęły powstawać plotki na temat jego fryzury. Wtedy to właśnie na jaw wyszło, że gwiazda telewizji maluje sobie skórę głowy cieniem do powiek w kolorze włosów, a te, które jeszcze ma, tapiruje, dzięki czemu na ekranach telewizorów wygląda, jakby miał gęstą czuprynę. Lata uciekały tak samo, jak włosy Wojewódzkiego. Showman gościł w programie u swojej koleżanki ze stacji, Doroty Wellman. Wtedy to właśnie wyznał, że zrobił sobie przeszczep włosów.

Tomasz Lis bezwzględnie ujawnia

W Newsweeku ukazał się artykuł, który ujawnia wstydliwą tajemnicę króla TVN-u. Showman nigdy specjalnie nie krył się ze szczegółami ze swojego życia prywatnego. Skoro nie zdecydował się wcześniej swobodnie mówić o tym publicznie i robił tajemnicę z faktów ujawnionych przez Lisa, tym bardziej można odnieść wrażenie, że jest to dla niego bardzo wstydliwym temat. W Newsweeku napisali, że Kuba Wojewódzki ma osobistego stylistę fryzur. Podobno płaci specjaliście ciężkie pieniądze, żeby wyglądać tak, jakby w ogóle nie dotknął go upływ czasu. ZOBACZ TAKŻE: O tych słowach Wojewódzkiego mówi cała Polska. Kaczyński eksploduje z wściekłości
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News