Ujawniamy największy sekret byłego już ministra Antoniego Macierewicza. Tego mogliście nie wiedzieć o szefie naszej obrony narodowej.

Antonii Macierewicz to silna postać polskiej polityki. Był dumnym ministrem, który chciał jak najlepiej kierować swoim resortem. W czasie rekonstrukcji rządu został odwołany ze stanowiska, nie obronił swojej pozycji.

Pewnie wiele osób zastanawiało się jak radzi sobie w sprawach domowych, czy również jest dumnym i silnym mężczyzną, który trzyma rękę na pulsie.

ZOBACZ TAKŻE: Słynna polska dziennikarka dostała szału w Sejmie! Zaatakowała posłankę PiS na oczach wszystkich

Nie wiele wiadomo o życiu rodzinnym Antoniego Macierewicza. Chroni swoją prywatność i rodzinę przed mediami. Ten sekret w końcu jednak musiał wyjść na jaw.

Największy sekret byłego szefa MON

Żona byłego już szefa MON Hanna Natora-Macierewicz jest historykiem i specjalizuje się w archiwistyce. Jak się dowiadujemy, redaguje również książki. Okazuje się, że to ona jest panią domu.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński właśnie ZNISZCZYŁ WOŚP! MILIONY złotych przepadną

W oświadczeniach majątkowych Antoniego Macierewicza przy pozycjach dotyczących oszczędności czy zgromadzonych papierów wartościowych, widnieje informacja, że to jego żona dysponuje tymi pieniędzmi.

Jak widać, to ona trzyma domowy portfel i dysponuje wspólnymi pieniędzmi, a nie, jak by się wydawało, były minister obrony narodowej. Być może lepiej radzi sobie z wydatkami.

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również

Zobacz również