Lider obozu rządzącego przyznał w rozmowie z mediami, że latami skrywał intymny sekret dotyczący szeroko pojętej seksualności.

Prezes Jarosław Kaczyński jest szarmancki, niezwykle uprzejmy dla kobiet i… zawsze samotny. Kiedy jego brat, a także wszyscy najbliżsi znajomi założyli rodzinę, Jarosław pozostał kawalerem. Wokół jego stanu narosło już mnóstwo plotek i anegdot. Powody takiego stanu rzeczy wyjawił… sam Kaczyński.

Kawalerstwo Jarosława Kaczyńskiego powoduje wiele plotek. Niektórzy otwarcie sugerują, że Kaczyński jest homoseksualistą. Pozostaje sam albo ukrywa swoje relacje z mężczyznami, bo wie, że czynny homoseksualizm jest niezgodny z nauką Kościoła. Kościół jest zaś silnym sojusznikiem PiS-u w wielu sprawach.

Inne plotki mówiły o niedojrzałości emocjonalnej prezesa, niektórzy chcieliby się doszukiwać u niego Kompleksu Edypa. Wokół tych wszystkich niejasności powstały także dowcipy, według których „Jarosław Kaczyński jest samotny, bo mu brat najładniejszą dziewczynę sprzed nosa sprzątnął”.

Prezes ujawnia

Prezes PiS wyjaśnił jednak w rozmowie z mediami co stoi za jego samotnością. Jak przekonuje, w przeszłości był mocno zaangażowany psychicznie i fizycznie w związku z osobą.

– Mówię to raz i nie chcę do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – przyznał w wywiadzie Kaczyński.

Tajemnica wyjaśniona

Nie wiadomo zatem, kim była wielka miłość prezesa PiS-u. Natychmiast narosło mnóstwo kolejnych teorii, które sugerują, że wspomnianą przez Kaczyńskiego osoba mogła nie być płci żeńskiej. Tak przynajmniej twierdzą osoby ze środowisk gejowskich, w tym najbardziej znana twarz LGBT w Polsce, Robert Biedroń, który nie tak dawno temu oświadczył w programie Agnieszki Gozdyry, że Kaczyński jest homoseksualistą.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Zobacz również

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

Zobacz również