Rząd PiS swoimi ustawami i reformami wywołuje masę kontrowersji. Teraz na jaw wyszedł największy przekręt w historii tej partii. Wyborcy PiS nie zapomną im tego przez bardzo długi czas.

Rząd PiS znany jest z bardzo negatywnego podejścia do Rosji i polityki, która tam panuje. Wystarczy wspomnieć o cały czas ciągnącej się sprawie katastrofy smoleńskiej, która do tej pory nie znalazła swojego zakończenia. Dodatkowo stara się zwalczać wszelkie osoby, które były powiązane z rządami PRL.

Teraz wyszły na jaw dane, które pokazują największy przekręt dokonany przez PiS. Czyżby rosyjski diabeł nie był aż tak straszny?

Rząd PiS w tarapatach, wyborcy im tego nie zapomną

PiS w wielu sprawach pokazuje Rosję oraz inne państwa jako największe zło, jakie spotkało Polskę. Mimo to coraz bardziej uzależniamy się energetycznie od innych. W pierwszej połowie 2018 roku Polska kupiła od Rosji aż 6,6% gazu więcej niż w pierwszej połowie ubiegłego roku. Dodatkowo import węgla jest coraz większy z roku na rok.

Polskie kopalnie wydobywają coraz mniej tego źródła energii, a popyt na nią bije wszelkie rekordy. To sprawia, że już za kilka lat w kwestii energetycznej możemy być w pełni zależni od innych państw, w tym głównie od Rosji.

Wielu internautów dostrzega dużą sprzeczność w poczynaniach polskiego rządu. Z jednej strony cały czas mówią, że Rosja jest zła, a z drugiej zwiększają import paliw kopalnych, właśnie z tego kraju dodatkowo go wzmacniając. Czyżby rząd PiS miał w tym wszystkim jakiś swój ukryty cel?

Czy Antoni Macierewicz jest rosyjskim szpiegiem?

Według wielu Polaków oraz zachodnich mediów jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Wskazując na to, że najczęściej osoby, które szukają szpiegów, sami nimi są. Ukazały się na ten temat książki oraz liczne publikacje w portalach o światowym zasięgu. Wspólną cechą tych tekstów bez wątpienia są rzekome powiązania byłego szefa MON między innymi z rosyjską mafią. Zapewne prędko nie dowiemy się, jaka jest prawda.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Rydzyk szokuje i ujawnia! Straszna choroba niszczy Kaczyńskiego

PRZECZYTAJ: Jarosław Kaczyński będzie wściekły. Ujawniono jego prywatne SMS-y

PRZECZYTAJ: Ogromna katastrofa samolotu wstrząsnęła światem. Przerażający film z wnętrza maszyny

PRZECZYTAJ: Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia! Trauma na całe życie

fot. wikimedia.org
fot. wikimedia.org
fot. flickrl.com

Macierewicz obchodzi 70. urodziny. Oto najlepsze MEMY z jego udziałem!


12 sławnych Polaków, którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim [ZDJĘCIA]

źródło: polityczek.pl