Trwa polityczna walka pomiędzy internautami, która wydaje się nie mieć końca. Jeszcze niedawno głośno mówiło się o zablokowaniu profilu działaczki HejtStop, później o blokadzie, która dotknęła Kubę Wojewódzkiego. Teraz ofiarą internautów padł profil zrzeszający przeciwników KOD-u.

– Wracamy po 30-dniowej blokadzie. Jesteśmy największą stroną zrzeszającą przeciwników KOD, rośliśmy w lawinowym tempie i zostaliśmy zablokowani na miesiąc za rzekome działanie niezgodne ze „standardami społeczności”. Z tego wynika, że KOD-owcy masowo nas zgłaszali i zapewne była to zorganizowana akcja. Naprawdę świetna metoda na walkę z ludźmi o innych poglądach, jesteście esencją demokracji zamykając nam usta. Zastanówcie się nad sobą KOD-owcy – wiemy, że to czytacie… a tak poza tym, to zobaczycie, że nic Wam nie da blokowanie nas, dzięki temu za chwilę będziemy dwa razy więksi – piszą administratorzy strony „Nie popieram KOD-u”.

ZOBACZ TAKŻE – Wojewódzki idzie na wojnę z Facebookiem. „Bolszewickie metody, portal faszystów”

W ten sposób internauci nawzajem zamykają sobie usta. Według twórców strony „Nie popieram KOD-u”, padli oni ofiarą zorganizowanej akcji działaczy Komitetu Obrony Demokracji, którzy w sieci są coraz aktywniejsi. Ci z kolei twierdzą, że walczą z „płatnymi trollami PiS-u”.

Uwaga! Prosimy o polubienie tego wpisu, by dotarł do wszystkich osób nas śledzących.Wracamy po 30-dniowej blokadzie….

Opublikowany przez Nie popieram KOD-u na 29 marca 2016

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

...

Zobacz również