Od pewnego czasu na ustach wszystkich czasopism plotkarskich znajduje się Meghan Markle. Dla wielu kobiet jest ikoną stylu i nikt by nie przypuszczał, że może być coś, co żona Księcia Harry’ego ukrywa przed światem.

Meghan Markle jest niezwykłą postacią, urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles. Była znaną z serialu „W Garniturach” aktorką i blogerką. Jej matka jest afroamerykanką, a ojciec ma pochodzenie holendersko-irlandzkie. Z tego względu Meghan odziedziczyła niezwykłą urodę.

Meghan i Harry ogłosili zaręczyny w 2017 r., a 19 maja 2018 roku wzięli ślub w Windsorze. Obecnie jako Księżna Sussex nadal jest aktywistką, która należy do organizacji ONZ Kobiety i walczy o równość płci.

Z czym ukrywa się Meghan Markle?

Jedna z najbardziej charakterystycznych elementów, które przychodzą nam na myśl w momencie, kiedy wyobrażamy sobie księżną, są jej niezwykłe włosy. Głęboki kolor i delikatność zdają się być naturalne, natomiast okazuje się, że bez zmian Meghan Markle ma afro, które odziedziczyła po mamie.

Najbliżsi Meghan donoszą, że jej niesforne włosy zamieniają jej codzienność w koszmar. Codziennie musi poświęcić dużo czasu, by dokładnie je ułożyć. Meghan korzysta także z pomocy specjalistów. Z tego powodu co kilka miesięcy poddaje się zabiegowi mechanicznego prostowania włosów, które może mieć wpływ na ich kondycję.

To, czy powinna to robić, czy nie jest kwestią indywidualną, ponieważ w dużej mierze zależy od gustu. Jest to jej indywidualna decyzja i możemy być pewni, że niezależnie od ułożenia włosów Meghan wyglądałaby świetnie. Meghan Markle zmieniła fryzurę wtedy, kiedy została aktorką i od tej pory znamy ją w taki sposób, jak wygląda dziś.

Markle jest na świeczniku wszystkich mediów, ponieważ ludzie są ciekawi tego, jak wygląda jej życie. W związku z taką sytuacją, tym bardziej zaskakuje to, w jaki sposób ta wiadomość nie przedostała się do opinii publicznej wcześniej. A Wy wiedzieliście o tym?

PRZECZYTAJ: Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys. Księżna wyjeżdża

PRZECZYTAJ: Ciężko chora gwiazda TVN się nie poddaje. Ma tylko jedne marzenie

PRZECZYTAJ: Rozśmieszą Cię do łez, najśmieszniejsze zwierzaki na świecie

Meghan Markle
Fot. Wikimedia Commons
Meghan Markle
Fot. YouTube/Global News
Meghan Markle
commons.wikimedia.org

Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami


Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.