Ogromna sala dla miłośników cielesnych uciech ma 900 metrów kwadratowych, a przed budynkiem mieści się parking na 120 samochodów. Ten ogromny klub dla swingersów, czyli osób lubiących wymieniać się partnerami seksualnymi, cieszy się dużą popularnością w kręgach osób o tego rodzaju zainteresowaniach. Dla przeciętnych „zjadaczy chleba” najciekawsza jest jednak jego lokalizacja.

„Red Fox” to swingerski klub w Czeladzi. Co ciekawe, jest usytuowany naprzeciwko kościoła. Co jeszcze bardziej interesujące, miejsce grzesznych uciech dzieli tylko godzina drogi od… Jasnej Góry!

Dla każdego coś miłego

Jeszcze bliżej, bo tylko 50 minut jazdy samochodem, dzieli od Częstochowy klub PRIVE w Lublińcu. Właścicielom i stałym bywalcom wcale nie zależy jednak na rozgłosie, gdyż zbytnia popularność mogłaby zaszkodzić interesowi oraz zepsuć „klimat” miejsca. A ten jest doprawdy nietuzinkowy.

W klubach na gości czekają liczne atrakcje oraz pomieszczenia o wyjątkowo „plastycznych” nazwach. W klubie dla swingersów możemy bowiem odwiedzić kopulodrom lub oralium, glory hole oraz erotyczną dyskotekę. Na miłośników rozrywek w stylu sado-maso czeka natomiast sprzęt BDSM (pejcze, smycze, obroże etc.).

Niebezpieczna dewiacja czy norma?

Według badań prof. Zbigniewa Izdebskiego seks grupowy uprawia ok. 2 proc. Polaków. Czy należy uważać ich osobliwe rozrywki za dewiację i niebezpieczny odchył od normy, czy też w pełni akceptować?

– Zgłaszają się do mnie pary, które w czasie spotkania opowiadają, że korzystają z klubów swingierskich. Traktują to jako formę relaksu. Nie podchodźmy do tego jak do patologii. Wszystko jest w porządku, o ile nie przekracza się norm partnerskich, czyli póki wszystko odbywa się obopólną zgodą partnerów. Problem rodzi się, gdy pojawią się zachowania seksualne, które szkodzą zdrowiu – twierdzi psycholog i seksuolog Agata Ruchel.

Wymiana seksualnych partnerów budzi jednak w Polsce wiele kontrowersji i pozostaje tematem tabu, a kluby swingersów często budzą sprzeciw lokalnych społeczności.

– Miałem pytania w tej sprawie od mieszkańców. Odpowiedziałem, że nie mam wpływu, czy tego typu kluby zostaną otwarte. Możemy decydować w sprawie sprzedaży alkoholu, ale w tym przypadku była już decyzja na wcześniej działający tam lokal – tłumaczy Edward Maniura, burmistrz Lublińca.

Źródło: natemat.pl

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Zobacz również