Największy gwiazdor Disco Polo chce walczyć w KSW!

Największy gwiazdor Disco Polo chce walczyć w KSW! Źródło: fot. wikimedia.org

Disco Polo podobno nikt nie słucha, zawsze jednak prawie każdy zna tekst najpopularniejszych piosenek. Gwiazdy całkowicie rodzimego gatunku zajmują się jednak wieloma innymi rzeczami poza samą muzyką. Jeden z gwiazdorów chciałby walczyć w KSW!

Konfrontacja Sztuk Walki powstała prawie 15 lat w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiej publiczności na walki MMA. "Polskie UFC" choć dużo mniejsze od amerykańskiego giganta, jest dziś największą z podobnych inicjatyw w regionie. ZOBACZ TAKŻE: WSTRZĄSAJĄCY wynik makabrycznej walki Popek-Oświeciński Wydarzenie na kilku ostatnich galach widocznie hołduje korzeniom Ultimate Fighting Championship i organizuje kasowe freak fight'y, czyli starcia osób, które na co dzień nie zajmują się mieszanymi sztukami walki, ale na potrzeby show stają w szranki na ringu. Starcie w oktagonie, transmitowane na ekrany dziesiątek tysięcy telewidzów jest dobrą okazją do pokazania się jak najszerszej publiczności. Szczególną satysfakcję w tej sytuacji daje także zwycięstwo. ZOBACZ TAKŻE: Pudzianowski rozsadził wpisem internet! Totalnie puściły mu nerwy To dlatego udział w KSW jest tak pociągający. Na dobre w ringu zagościł Mariusz Pudzianowski, regularnie już bije się raper i były zawodnik MMA, Popek, a jego największym przeciwnikiem dotychczas był aktor Tomasz Oświeciński. Zainteresowanie nową dyscypliną wyraził również bokser, którego kariera wisi na włosku, Artur Szpilka. To jednak nie koniec sław, które są gotowe na nowe wyzwanie i nie boją się dostać po twarzy. Wśród nich jest także popularny muzyk.

Gwiazdor Disco Polo chce do KSW!

Muzyka, której zagłębie stanowi północno-wchodnia Polska na czele z Podlasiem nie jest dziś tak popularna, jak była w latach 90-tych. Wtedy wokaliści i wokalistki cieszyli się sławą swoistych gwiazd rock and roll'a. Niestety dla nich, z paroma wyjątkami, telewizje głównego nurtu nie pokazują już ich twórczości. ZOBACZ TAKŻE: Zatrzymany przez CBA gwiazdor disco polo przerywa milczenie Jest jednak w kraju kilku wykonawców, których popularność nie słabnie, a z czasem nawet rośnie. Jednym z nich jest Radek Liszewski z zespołu Weekend, który nie kryje, że zafascynowany jest kick boxingiem. Muzyk deklaruje, że gdyby pojawiła się propozycja, zawalczyłby w KSW. - Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem. Złapałem niezłego bakcyla [...] Lubię boksowanie, lubię wyzwania. Jakbym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW, na ringu - wyjawił "Super Expressowi" Liszewski. ZOBACZ TAKŻE: Aż 5 banków planuję przerwę w weekend. Lepiej wypłaćcie gotówkę źródło: se.pl Następny artykuł