Najsławniejsza modelka świata całkiem NAGO... publicznie. Widać wszystko!

Najsławniejsza modelka świata całkiem NAGO... publicznie. Widać wszystko!

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że celebrytki wrzucają do sieci roznegliżowane zdjęcia. Mimo wszystko rzadkością jest, by najsławniejsza modelka na świecie wrzuciła do sieci CAŁKIEM nagie zdjęcie. Odwiedzający profil jednej z aniołków Victoria's Secret musieli być zatem bardzo zdziwieni.

Heidi Klum ma szczyt sławy już za sobą. Ta 44-letnia dziś modelka pochodzenia niemieckiego w czasie swojej największej popularności była twarzą takich marek jak Chanel, Mouwad czy New Balance. Modelka jednak dalej stara się zaistnieć na serwisach plotkarskich, czego dowodem jest zdjęcie jakie wrzuciła ostatnio na swoje konto w serwisie Instagram.

Aktorka i modelka

Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn „Petra”. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok modelek, takich jak np. Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W 2002 roku wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Poza modelingiem, Klum pojawiła się gościnnie w kilku programach i serialach telewizyjnych, między innymi w Spin City, Sex and the City, Yes, Dear czy Jak poznałem waszą matkę?. Heidi zagrała również rozdrażnioną stylistkę fryzur w filmie Blow Dry, olbrzymkę w filmie Ella Enchanted oraz Ursulę Andress w The Life and Death Petera Sellersa. Klum pojawiła się epizodycznie również w "Diabeł ubiera się u Prady" oraz "Perfect Stranger". Ostatnie zdjęcie, które wrzuciła do sieci rozpaliło cały internet. Naga modelka pokazała na nim wszystko i to w miejscu dostępnym publicznie. Instagram Źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News