Zdjęcie więzienne Jeremy’ego Meeksa przyniosło mu sławę. Meeks szybko został uznany za najseksowniejszego więźnia świata, a agencje zajmujące się modelingiem od razu zawalczyły o niego. Kiedy wyszedł z zakładu karnego, czekało na niego kilka ofert. Ten wybrał jedną z nich i rozpoczął wielką karierę. Niestety, sodówka uderzyła mu do głowy i świat, który go pokochał, znienawidził go.

Meeks zrobił ogromny szał w internecie w 2014 roku. Wówczas w sieci pojawiło się jego zdjęcie. Świat był zachwycony, gdyż nie ulegało wątpliwości, że Meeks jest po prostu przystojnym mężczyzną. Po jego wyjściu z więzienia otworem stał przed nim świat modelingu. Jak się okazało, ten tylko go zepsuł.

Najprzystojniejszy więzień świata szybko pozbawił się miłości internautów. Mężczyźnie najwyraźniej sława uderzyła do głowy, gdyż szybko zapomniał o rodzinie, która czekała na jego powrót do domu. Żona Melissa, z którą Jeremy jest od 8 lat i jego dwóch synów szybko zeszło na boczny tor. Meeks nie tylko zaczął robić ogromną karierę, ale pojawiał się także w otoczeniu takich celebrytów jak Kendall Jenner czy Nicki Minaj.

Ostatnio paparazzi przyłapali Meeksa w objęciach Chloe Green – jednej z najbogatszych dziedziczek w Stanach. Wnuczka sir Philipa Greena ma majątek wart 5,1 mld dolarów. Meeks najwyraźniej postanowił uszczknąć z tego coś dla siebie, gdyż znajomość obojga wygląda na zażyłą. W szoku są jednak internauci i sympatycy Meeksa. Chloe Green po opublikowaniu w sieci zdjęcia z Meeksem została okrzyknięta „niszczycielką małżeństw”, a fala hejtu pod jej adresem zmusiła ją do zablokowania wszystkich jej kont w mediach społecznościowych.

W internecie pojawiły się głosy, że przestępca po prostu pozostał niegrzecznym chłopcem i wolał odwrócić się od oczekującej jego wyjścia na wolność rodziny. Wyraźnie widoczne ma być, że więzień zdradza żonę wyłącznie dla pieniędzy. Czy faktycznie chodzi tylko o pieniądze, nie wiadomo. Pewne jednak, że Meeks oficjalnie został znienawidzony i stał się uosobieniem zgniłego dziecka show-biznesu.

...

Zobacz również

źródło: instagram.com/mmeeks14
źródło: instagram.com
źródło: youtube.com
źródło: youtube.com