Najpopularniejszy youtuber wyrzucony z mieszkania. "Właściciel myślał, że uprawiamy gejowski seks"

Najpopularniejszy youtuber wyrzucony z mieszkania. "Właściciel myślał, że uprawiamy gejowski seks" Źródło:

PewDiePie to nie tylko najpopularniejszy na świecie youtuber, którego subskrybuje ponad 45 milionów osób z całej planety. Jest także milionerem (tylko w ciągu zeszłego roku zarobił 12 milionów dolarów), a ostatnio znalazł się również w prestiżowym rankingu "100 najbardziej wpływowych osób" wg. Time.

Życie Felixa Kjellberga - bo tak brzmi prawdziwe imię gwiazdy youtube - nie zawsze jest usłane różami. Choć Felixa z pewnością stać na zakup willi, a co dopiero własnego mieszkania, do tej pory żył w wynajmowanym. "Do tej pory" jest tutaj kluczowe, bo Kjellberg właśnie otrzymał nakaz eksmisji.

PewDiePie znany jest z tego, że na swoich filmach lubi krzyczeć. Jest głośny do tego stopnia, że w swoim domu ma specjalny pokój do nagrań, w którym ściany i sufit są obklejone pianką wytłumiającą. Jednak kiedy potrzebujemy więcej miejsca, nagrywa w większym pokoju, który nie jest wytłumiony. Jak mówi, nigdy nie trwa to dłużej niż godzinę dziennie. Podczas jednego z takich nagrań, do drzwi zapukał właściciel (Kjellberg myślał, że to sąsiad), który skarżył się na hałas. Wtedy wywiązał się następujący dialog:

- Czy możecie się uciszyć? - Ah, tak - Wydajecie mnóstwo dźwięków - pedały takie robią. Nie śmiej się ze mnie kurwa! - Nie trzaskaj drzwami! - Pieprzony kutas! - Ta, jesteś kutasem

Choć była to pierwsza skarga na hałas, jaką PewDiePie otrzymał, tuż po niej otrzymał nakaz eksmisji. - Jeśli chcesz wynajmować dom w Brighton, gejowskiej stolicy Wielkiej Brytanii, to może warto byłoby nie być uprzedzoną kupą gówna, co? - komentuje sprawę Felix Kjellberg.

https://www.youtube.com/watch?v=-6dNin-p1Kg źródło: youtube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News