Dotychczas internauci najczęściej wyszukiwali w sieci informacji o Jezusie. Hasło „Jezus” biło rekordy popularności i pozostawiało inne daleko w tyle. Tak było do sierpnia bieżącego roku, gdy na pierwsze miejsce w „Google trends” wskoczył nieoczekiwany, nowy lider. 

Najczęściej wyszukiwanym hasłem w wyszukiwarce Google był przez bardzo długi czas Jezus. Internauci z całego świata byli żądni wiedzy i informacji na temat chrześcijańskiego boga.

Jak się jednak okazuje, w sierpniu bieżącego roku, pierwsze miejsce, które piastował Syn Boży zostało zdobyte przez – delikatnie mówiąc – dosyć nieoczekiwane i raczej mniej poważne hasło.

Memy, czyli śmieszne obrazki lub filmiki traktujące o wszystkich możliwych tematach. Jak możemy zobaczyć w Google Trends, walka pomiędzy hasłem „Jezus” a „mem”, była wyjątkowo zażarta jednak koniec końców wygrał śmieszny obrazek. Warto również dodać, że zestawienie nie bierze pod uwagę memów z Jezusem więc przewaga memów nad chrześcijańskim bogiem w internecie jest zapewne większa.

 

niebieski kolor - Jezus, czerwony - mem
niebieski kolor – Jezus, czerwony – mem

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh, źródło: innpoland

Zobacz również