Najpierw Samsung, teraz kolejne telefony wybuchają. Poparzył kobietę w ciąży

Najpierw Samsung, teraz kolejne telefony wybuchają. Poparzył kobietę w ciąży

Okazuje się, że Samsung to nie jedyny gigant na rynku elektronicznym, który ma poważne problemy ze swoimi produktami. Po wybuchających Galaxy Note 7 i wycofaniu ich całkowicie z rynku, pojawiają się pierwsze doniesienia o wybuchających iPhone'ach. 

Przez ostatnie miesiące użytkownicy smartfonów produkcji południowokoreańskiego giganta mieli się czego obawiać, ponieważ najnowszy model telefonu Samsunga - Galaxy Note 7, dosłownie wybuchał podczas użytkowania zagrażając nie tylko uszczerbkiem na zdrowiu ale także utratą życia.

ZOBACZ TAKŻE - Wadliwy telefon Samsunga doszczętnie zniszczył samochód mężczyzny

Zagrożenie było tak poważne a doniesienia o kolejnych wybuchach tak liczne, że Samsung zdecydował się na całkowite wycofanie modelu z runku.

ZOBACZ TAKŻE - Kolejny model smartfona Samsunga eksploduje

Jak się jednak okazuje, nie tylko Samsung może stracić miliardy dolarów dochodów z powodu wadliwych i niebezpiecznych telefonów. W mediach pojawiają się pierwsze doniesienia o wybuchających modelach najnowszego iPhona firmy Apple.

Jedną z najbardziej drastycznych relacji jest ta ciężarnej Australijki, Melanie Tan Pelez, która została poważnie poparzona przez telefon podczas snu. Wcześniej oglądała przed zaśnięciem filmy na podłączonym do ładowarki iPhonie.

 - Obudził mnie okropny ból. Początkowo nie wiedziałam, co się stało. Gdy spojrzałam na swoją rękę i nadpalony telefon wiedziałam, że nie jest dobrze. Bałam się o swoje zdrowie, bo jestem w ciąży - relacjonuje kobieta publikując w sieci zdjęcie obrażeń jako dowód.

ajfon

Kobieta natychmiast udała się do szpitala, gdzie stwierdzono poparzenia drugiego stopnia.

Apple komentując sprawę zapewnia, że obrażenia, których doznała Australijka, nie mogą pochodzić od ich najnowszego produktu.

 - Apple zabrało mi urządzenie do badań. Producent odpowiedział mi, że smartfon nie mógł być winowajcą zdarzenia, bo nie wydzielał charakterystycznego zapachu - relacjonuje spotkanie z Apple Australijka.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh, źródło; metrocafe
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News