Najpierw Kaczyńska, teraz oni! Poseł i posłanka wzięli ślub

Najpierw Kaczyńska, teraz oni! Poseł i posłanka wzięli ślub

Marta Kaczyńska i jej trzeci ślub są w ostatnich dniach głównymi tematami wielu portali. Jednak bratanica prezesa PiS i Piotr Zieliński nie są jedyną parą w świecie polityki, która powiedziała sobie tak w ostatnich dniach.

Marta Kaczyńska już po raz trzeci wyszła za mąż. Tym razem za biznesmena Piotra Zielińskiego, z którym spodziewa się dziecka. O ich związku w internecie można przeczytać dziesiątki artykułów. Ślub bratanicy Jarosława Kaczyńskiego zgrał się czasowo z inną ceremonią, której głównymi postaciami są osoby bardzo aktywne w polskiej polityce. Jak widać, małżeństwo Kaczyńskiej nie jest jedynym, które wstrząsnęło sceną polityczną.

Kaczyńska nie jest jedyna

Oprócz Kaczyńskiej na ślubnym kobiercu stanęła również Kinga Gajewska oraz jej świeżo upieczony mąż Arkadiusz Myrcha. Oboje należą do partii PO, a o ich ślubie poinformował wszystkich Super Express. Jest to już drugie małżeństwo posłanki, ale nie da się ukryć, że widać w ich oczach gorejące uczucie. Cała uroczystość była bardzo skromna i kameralna, bez niepotrzebnego przepychu, który można zauważyć na większości ślubów i wesel. Oprócz pary młodej udział w niej wzięła tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Młoda para została bardzo cieple przyjęta przez swoich politycznych kolegów, którzy przekazali im masę ciepłych i miłych życzeń. - Najlepsze życzenia dla dwójki posłów, których bardzo lubię i doceniam. Niech wspólna praca zawsze wzmacnia ich związek. Dużo szczęścia! - napisał wiceszef PO Tomasz Siemoniak. - Życzę im przede wszystkim szczęścia rodzinnego, ale też szczęścia politycznego, bo takie pary rzadko się zdarzają w polityce i to jest szczególnie trudne - życzyła Katarzyna Lubnauer. Jak widać obie strony politycznej barykady miały ostatnio co świętować, ale jak to zazwyczaj w takich wypadkach bywa, show w tej kwestii skradła Marta Kaczyńska wraz ze swoim mężem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Dawna miłość Kaczyńskiego zdradziła jego sekret. Prezes PiS będzie wściekły

PRZECZYTAJ: Agata Duda milczy na ten temat. Jej brat ujawnił prawdę

PRZECZYTAJ: Skandal w Sejmie! Z tego się już nie wytłumaczą

PRZECZYTAJ: Zabili dzikie, zagrożone wyginięciem zwierzę. Twierdzą, że w obronie własnej

Marta Kaczyńska wobec życiowego przełomu Instagram.com/everydayofficialfashion Instagram.com/mmkaczynska fot. wikipedia.org źródło: telewizjarepublika.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News