Najpiękniejsza kobieta świata. Jest tak śliczna, że mężczyźni się jej boją i nie chcą się wiązać

Najpiękniejsza kobieta świata. Jest tak śliczna, że mężczyźni się jej boją i nie chcą się wiązać

Każdy kobieta chciałaby być prześliczna. Piękna twarz i ciało jak z reklamy mogą jednak onieśmielić mężczyznę do tego stopnia, że zrezygnuje z walki o względy urodziwej kandydatki. To właśnie spotyka niemal codziennie piękną Petę Serras.

Najpiękniejsza kobieta świata jest blogerką, która stara się łączyć wiele pasji. Oprócz pisania i udziału w sesjach zdjęciowych jest także trenerką pilatesu. Jej oczy - niebieskie, mogą zahipnotyzować niejednego mężczyznę, a ciało o doskonałych kształtach pojawia się w sennych marzeniach wielu internautów, którzy zachwycają się nią w komentarzach. Na co dzień jednak modelce doskwiera samotność.

Najpiękniejsza kobieta świata jest singielką. Czemu mężczyźni boją się pięknej Serras?

Na Instagramie stara się pokazywać swoją prywatność. Jest nie tylko wspaniałą pisarką, która opisuje najważniejsze sprawy i daje rady swoim fankom, ale i przepiękną modelką, która stara się eksponować swoje uroki poprzez reklamę ubrań. Australijska modelka Peta Serras przyznaje, że mężczyźni się jej boją. Pomimo wspaniałej formy, nie udaje jej się na dłużej utrzymać kontaktu z mężczyznami. Czyżby bali się, że odrzuci ich starania?

Jakie kobiety lubią mężczyźni

Naukowcy próbowali znaleźć algorytm, dzięki któremu mężczyźni odnajdują ideał kobiety. Okazuje się, że wielu z nich zauważa osobliwe cechy, które powinny być powtarzalne. Eksperci wymieniają przede wszystkim... wygląd. I nie chodzi tutaj o kultową walkę blondynek i brunetek. Zdaniem naukowców mężczyźni zwracają uwagę na proporcje. Chodzi o sylwetkę, która wbrew opinii nie powinna być zbyt chuda, a pełna. Tutaj działa mechanizm: próba przedłużenia gatunku. Kobieta o pełnych kształtach wywołuje instynkt u mężczyzny, który mówi o tym, że jest zdolna do zajścia w ciążę. Dalej, o atrakcyjności kobiety świadczy zdrowy wygląd. Tu, w zależności o upodobań indywidualnych, przepytani mężczyźni wymieniają: lśniące włosy, zdrowy, biały uśmiech i nieskazitelną cerę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mężczyźni chętniej wiążą się z kobietami, które mają poczucie humoru. Jeśli lubisz się śmiać, a wciąż poszukujesz drugiej połowy, nie rezygnuj ze swojego stylu bycia. Lubimy przebywać w towarzystwie osób, które sprawiają, że dobrze się przy nich czujemy. Rzadziej mężczyźni podchodzą do kobiet perfekcyjnych. To naturalne, mają nierzadko problem by ocenić sytuację, czy mają szansę na zdobycie serca wybranki. Z doniesień naukowców i relacji być może najpiękniejszej kobiety świata wynika, że nie warto się przejmować swoimi wadami. To one mogą nam pomóc znaleźć ukochanego mężczyznę. A samym panom, w imieniu najpiękniejszej kobiety na świecie życzymy nie tylko powodzenia, ale i więcej odwagi. Najpiękniejsza kobieta świata https://www.instagram.com/petaserras/ZOBACZ TAKŻE:
  1. 20 tys. pszczół i kobieta w ciąży... ryzykowny pomysł na sesję ciążową
  2. Ups! Słynna modelka pokazała za dużo, wypadł jej cały biust
  3. 16-letnia córka supermodelki to anioł. Jej piękno oczarowało świat
Następny artykuł