Najpiękniejsza aktorka "M jak Miłość" zaszła w ciążę! To jej koniec w serialu

Najpiękniejsza aktorka "M jak Miłość" zaszła w ciążę! To jej koniec w serialu

To pewne! Najpiękniejsza aktorka, będąca częścią obsady "M jak Miłość" zaszła w ciążę! Wygląda na to, że przez nowe obowiązki, które na nią spadną opuści serialowy plan. W końcu rola mamy bywa bardzo wymagająca! 

Iga Krefft jest w ciąży! Młodziutka, seksowna aktorka pokazała swoje zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Fani "M jak Miłość" nie mogą wprost w to uwierzyć. Z jednej strony cieszą się z tego, iż dziewczyna zostanie mamą, z drugiej poważnie obawiają się końca jej występów w ich ulubionym serialu emitowanym na antenie TVP. ZOBACZ TAKŻE: Erotyczne zdjęcia gwiazdy „M jak Miłość” w sieci!

Iga Krefft zaszła w ciążę!

Na swoim Instagramie aktorka zamieściła zdjęcie wyraźnie sugerujące ciążę, do tego opublikowała kilka filmików, w których jednoznacznie zapowiada nadchodzącą "niespodziankę". ZOBACZ TAKŻE: NIESPODZIANKA! Największa gwiazda po latach wraca do „M jak Miłość”

Zmartwieni fani "M jak miłość"

Niestety, to koniec jej pracy na planie "M jak Miłość". Być może po ciąży wróci do gry, jednak przerwa będzie niezbędna. Miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda się zobaczyć Igę . Istnieje jednak możliwość, że scenarzyści jakoś rozwiążą sytuację pięknej aktorki i dopiszą interesujący wątek w serialu. Będzie to jednak trudne, ponieważ aktorki rzadko decydują się na kontynuowanie kariery zawodowej na planie. W końcu tego typu praca nie jest łatwa i może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie kobiety w ciąży. Do tego dochodzi stres i długie godziny pracy. Fani nie mogą się doczekać, jak rozwinie się ta sytuacja i wciąż mają nadzieję, że Iga ostatecznie nie zniknie z ich telewizorów. Jeśli jednak Iga zdecyduje się odejść, na pewno będą liczyć na jej rychły powrót po urodzeniu dziecka. My również czekamy z niecierpliwością. Wzbudzająca sensację fotografia Igi Krefft, która podobno zaszła w ciąże, fot. Instagram/igakrefftofficialŹródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu