Romanse u polityków są rzeczą tak starą, jak sama polityka. Rzadko jednak zdarza się, by kochankami były osoby tak dziś różne i ideowo sobie obce. Okazuje się, że czołowy poseł Prawa i Sprawiedliwości spotykał z legendą polskiej estrady.

Tego nie spodziewał się nikt. Zaufany współpracownik Jarosława Kaczyńskiego i przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości umawiał się i miał intymną relację z legendarną wokalistką zespołu Maanam, Korą Jackowską. Politykiem,który miał z nią romans, jest Ryszard Terlecki.

Informacje o romansie upubliczniła sama Kora. Zawarła je w swojej autobiografii zatytułowanej „Podwójna linia życia”. W publikacji poświęciła Terleckiemu zaledwie kilka zdań. Stwierdza w niej, że uczucie wobec wicemarszałka Sejmu było niezwykle silne. Zdecydowanie spowodowało ono najostrzejszy romans polityczny w Polsce.

– Tak bardzo się wtedy zakochałam, że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie. Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. Dużo tańczyliśmy, kleiliśmy się też przez krótki czas – pisze wokalistka.

ZOBACZ TAKŻE: Stało się! To już koniec jednego z najpopularniejszych polityków PiS

Gorący romans

Zgodnie z tym, co podaje „Rzeczpospolita” Ryszard Terlecki w młodości był hipisem i znany był ze swojego pseudonimu „Pies”. Jest to obraz polityka, którego nikt się nie spodziewał, gdyż dziś polityk gra jedną z głównych ról w bardzo konserwatywnej partii.

Sam wicemarszałek nigdy o swojej młodości nie wspominał. Nic dziwnego, całkowicie nie współgra z jego dzisiejszą pozycją. Romans z Korą jest najwidoczniej dla niego niewygodny i nie wypowiedział się jak na razie w tej sprawie.

Legenda piosenki

Kora Jackowska urodziła się w 1951 roku w Krakowie. Jej aktywność na polskiej scenie rockowej rozpoczęła się w 1976 roku wraz z występami w słynnym Maanamie. Od tej pory jej kariera poszła już z górki.

ZOBACZ TAKŻE: Piekielnie mocny wywiad umierającej Kory. PiS i opozycja równo przeorane

Z zespołem występowała przez ponad trzydzieści lat do 2008 roku, gdy zawiesił działalność na czas nieokreślony. Autobiografia wokalistki ujawni zapewne jeszcze wiele interesujących faktów z jej życia. Romans z Ryszardem Terleckim trudno będzie jednak przebić.

źródło: wsensie.pl

9 największych kompromitacji rządu PiS

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

...

Zobacz również