Odważna policjantka udowodniła, że jak najbardziej zasługuje na tytuł nieustraszonej obrończyni prawa i porządku. Kobieta w pojedynkę zajęła się trzymetrowym gadem-dusicielem. Gołymi rękami zneutralizowała zagrożenie, jakie stwarzało zwierzę.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na Florydzie. To tam w miejscowości Tallahassee jednemu z mieszkańców uciekł z terrarium wąż. Niesamowicie groźna trzymetrowa anakonda żółta wydostała się na ulice miasta. Na miejsce wezwano policję. Jednym z funkcjonariuszy była Emily Shaw.

Policjantka postanowiła gołymi rękoma rozprawić się z trzymetrowym dusicielem. Bez jakiegokolwiek zabezpieczenia zaszła węża od tyłu i złapała za ogon. Anakonda próbowała ją ukąsić, ale refleks młodej policjantki uchronił ją przed tragedią.

Brawurowa akcja trwała kilka minut, a jej zwieńczeniem było wpakowanie węża do torby i przewiezienie go na komisariat policji. Shaw szybko stała się lokalną bohaterką, a video nakręcone przez jej kolegę z pracy podbiło sieć. O Emily Shaw głośno zrobiło się na całym świecie. Jedni twierdzą, że policjantka wykazała się rażącą lekkomyślnością, a inni chwalą ją za niespotykaną odwagę.


źródło: liveleak.com

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!


Te rzeczy NAJBEZPIECZNIEJ jeść!

...

Zobacz również