Prawo i Sprawiedliwość robi wszystko, żeby wygrywać nie tylko w sondażach, ale także wśród internautów. Nic więc dziwnego, że z okazji 2-lecia rządu Beaty Szydło pojawił się na Twitterze spot promujący partię. Z całą pewnością doprowadzi on niejednego przeciwnika partii do śmiechu.

Profil Kancelarii Premiera na Twitterze wypuścił właśnie spot reklamujący partię rządzącą oraz półmetek jej rządów. Cały klip utrzymany jest w klimacie piłkarskim. Występują na nim po kolei aktorzy wystrojeni i wymalowani jak kibice Polskiej Reprezentacji Narodowej.

W kolejnych fragmentach spotu dowiadujemy się, że politycy PiS „grają, jak obiecywali”. Okazuje się też, że „nie zapominają o swoich kibicach”. Z pewnością zostanie to bardzo szybko wytknięte przez całą opozycję.

A co z przeciwnikami rządu?

Wiadomo wszakże, że nie wszyscy są kibicami partii rządzącej. Jeśli zaś rząd chwali się, że pamięta „o swoich kibicach”, to tak, jakby „kibiców” innych ugrupowań w ogóle nie zauważał.

Pod postem opublikowanym w czwartek wieczorem od razu pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Część internautów wyraziła prośby do rządu o kolejne reformy. Inni wypominają między innymi finansowanie uczelni założonej pod opieką o. Tadeusza Rydzyka w Toruniu.

Profil, którego nazwa wprost wskazuje na niechęć do partii rządzącej, a mianowicie „Platforma News” wypomniał rządowi Beaty Szydło przyzwolenie na ostatni Marsz Niepodległości. Środowiska odpowiedzialne za jego organizacje oskarżane są o rasizm i ksenofobię.

Beata Szydło jest kapitanem, a prezes…

– Musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl. Mamy świetny zespół i mądrego trenera – mówi pod koniec spotu premier Szydło, zapewne mając na myśli samego Jarosława Kaczyńskiego. – Najważniejsze, że jesteśmy razem. Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną – kończy pani Premier.

Spot jest zaskakujący i z pewnością niejedną osobę interesuje, jak wygląda. Warto zapoznać się z nim i zdobyć się na własną jego ocenę. Należy jednak podejrzewać, że bez względu na to, czy został zrobiony ze smakiem i profesjonalnie, ocena rządu raczej się nie zmieni. Ci, którzy są jego przeciwnikami – dalej nimi będą. Ci, którzy popierają Beatę Szydło i partię Jarosława Kaczyńskiego z pewnością uznają, że spot jest wspaniały.

9 największych kompromitacji rządu PiS


9 największych kompromitacji totalnej opozycji

...

Zobacz również