Najgorszy ojciec Hollywood. Tom Cruise od lat OKROPNIE traktuje własną córkę

Najgorszy ojciec Hollywood. Tom Cruise od lat OKROPNIE traktuje własną córkę Źródło: googe.pl

Tom Cruise od lat toczy batalię ze swoją byłą żoną Katie Holmes. Jego zachowanie budzi niechęć społeczeństwa. Czy to już upadek ojcostwa?

Tom Cruise to znany i lubiany aktor. Kiedyś idol nastolatek. Wiele młodych dziewczyn kochało się w nim. Gwiazdor wziął ślub z Holmes w 2006 roku miało to być piękne małżeństwo, którego owocem była córeczka Suri. Niestety rodzina zeszła na dalszy plan. W życiu Toma Cruisa liczyła się tylko grupa scjentologiczna, której jest członkiem od lat 90. Wiele osób spekulowało, że to własnie wyznanie aktora doprowadziło do rozpadu jego małżeństwa. Podobno scjentolodzy nie pozwalają mu na kontakt z osobami, które są zagrożeniem dla wiary.

Tom Cruise najgorszym ojcem w Hollywood?

Niestety ofiarą tej idei jest córeczka aktora z którą Cruise nie widział się od czterech lat. Czyli od czasu kiedy Katie Holmes odeszła z kościoła scjentologów. Pojawiły się doniesienia, że gwiazdor planuje odejść z ugrupowania by odnowić kontakty z córką. Niestety jednak Cruise nie pojawił się na 12 urodzinach Suri. Jedynie wysłał jej prezent. To bardzo smutne doświadczenie dla tak młodej osoby. Zachowanie taty jest dla niej niezrozumiałe. - Jak każda mała dziewczynka marzy o tym, by tata był przy niej w ważnych chwilach i po raz kolejny musiała się rozczarować. Tom ostatni raz był na urodzinach Suri, kiedy kończyła 7 lat - wyjawił magazyn "Star". Obecnie nie zapowiada się by aktor opuścił ugrupowanie w którym jest od wielu lat. To jest właśnie dowód na to, że religia może zniszczyć relacje rodzinne. Zwłaszcza, że pewne osoby uważają, że Tom Cruise należy do sekty. ZOBACZ TAKŻE:
    1. Z Kowalewskim jest coraz gorzej. Córka zwraca się z rozpaczliwym apelem 
    2. Tusk i Kaczyński w jednym sądzie. Kolosalna różnica w traktowaniu
    3. Daniel Spaleniak w Drukarni na Pradze już 26 kwietnia
[view-gallery id=128576
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News