To jedno selfie zdążyło już wywołać wiele gorących sporów w sieci. Jedni uważają je za nowatorskie i zabawne, inni biorą je natomiast za najgłupsze selfie w historii. Jedno jest pewne, autorka tego zdjęcia Kat Armendariz dzięki niemu zasłynęła na całym świecie.

Mieszkanka Texasu zamieściła w internecie zdjęcie z porodówki. Towarzyszyła na niej swojej młodszej siostrze. 20-latka Kimberly Ramirez przeżywała właśnie swój pierwszy poród. Kat postanowiła, że wykorzysta tę sytuację i zamiast nudnych i sztampowych zdjęć „po fakcie” zrobi sobie z Kimberly zdjęcie w trakcie porodu.

Do sieci trafiło tym samym zdjęcie Kat, która z uśmiechem siedzi obok zwijającej się z bólu siostry. 20-latka przeżywała właśnie pierwsze skurcze. Kilka godzin później urodziła zdrowego synka, Zaydena. W czasie, kiedy Kimberly rodziła, w internecie pod zdjęciem Amerykanki zbierało się coraz więcej krytyki.

Armendariz nie spodziewała się chyba aż takiego hejtu. Internauci wytknęli jej, że publicznie ośmiesza swoją siostrę i kpi z trudnych dla niej chwil. Wielu uznało też, że Kat po prostu ujawniła za dużo i naruszyła prywatność swojej siostry. Jak wskazywali, nie mieliby pretensji, gdyby zdjęcie zachowała dla siebie. Pojawiły się też głosy sugerujące, że Kimberly znienawidzi swoją siostrę.

Jak się jednak okazało, autorka zdjęcia i jej młodsza siostra wcale się nie poróżniły. Kimberly zabrała w sprawie głos i stwierdziła, że jej starsza siostra nie uraziła jej, a zdjęcie uważa za zabawne i po prostu dobre. Nie zmieniło to jednak faktu, że według wielu komentatorów Armendariz wykonała najgłupsze selfie świata i przekroczyła granice dobrego smaku.

...

Zobacz również

źródło: facebook.com/Kattegory