To małżeństwo niestety istniało już tylko na papierze. Przez lata żyli osobno, po tragedii, do której pewnie do dziś nie mogą sie oboje otrząsnąć. 

Szkoda, że tak musiało się to skończyć. Zakochali się od pierwszego wejrzenia na jednym z jego koncertów. Fanki za nim szalały, a on w tym tłumie znalazł tę jedyną, która siedziała spokojnie i wpatrywała się w niego. Podszedł do niej, zaprosił na rozmowę i już wtedy wiedzieli, że to jest to. Czar jednak w końcu prysł.

Świetny muzyk i były lider Czerwonych Gitar, Seweryn Krajewski rozwiódł się ze swoją żoną Elżbietą. Po wielu latach wrócił do Polski, ale nie po to żeby z nią odbudować relacje, a zakończyć małżeństwo. W 1974 roku wzięli ślub, a dopełnieniem ich związku były narodziny dwóch synów Sebastiana i Maksymiliana.

Bardzo się kochali i żyli szczęśliwie do czasu kiedy w 1990 r. żona muzyka miała wypadek. Wracała ze szkoły muzycznej wraz z młodszym synem. Przeżyła go tylko ona. To była dla nich tragedia.

Po tym, jak zginął mój syn Maksymilian, chciałem uciec od tych wspomnień, miałem nadzieję, że życie koncertowe pomoże mi o tym zapomnieć. Koncerty, jeden za drugim, życie hotelowe, coś się działo, było łatwiej. Elżbieta przeżywała to wszystko jeszcze mocniej niż ja – wyznaje Krajewski w jednym z wywiadów.

Po wypadku Seweryn Krajewski ewidentnie oddalał się od rodziny. Cały czas koncertował i mieszkał w hotelach, chciał zapomnieć o tym. Elżbieta również to robiła. Szukała spokoju w pisaniu wierszy czy jodze, żyła również dla swojego drugiego syna, ale nie czuła już tego samego do męża co kiedyś.

– On ma swoje samotnictwo. Ja mu go nie zabieram. Życzyłby sobie wprawdzie, żebym w tej jego samotności była obok. Mnie jednak przestało to odpowiadać. Chcę być obok wielu osób, a nie jednej – powiedziała żona Krajweskiego w wywiadzie.

Małżeństwo muzyka przeszło kryzys w 2010 roku, kiedy poznał inną kobietę. Wpływową i bogatą Helenę, która była nim i jego twórczością zafascynowana. To na jej zaproszenie wyleciał do Stanów Zjednoczonych i to ona ukoiła jego serce oraz skłoniła do dalszej pracy na utworami. Jego była już żona zakceptowała taki stan rzeczy i rozstali się w spokoju z mężem. Oboje zaczynają nowe życie.

Fot. Wikimedia Commons

 

Źródło: pomponik.pl

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również