Popularna polska dziennikarka zadziwiła opinię publiczną. Jej zwolnienie otoczone jest ogromem kontrowersji! Nie uwierzysz, za co i w jaki sposób straciła dotychczasową funkcję. Tak nie powinno się traktować żadnego pracownika.

Maja Borkowska, która do niedawna współpracowała z Polskim Radiem, oficjalnie poinformowała o odejściu z rozgłośni na Facebooku. Szczegóły rozstania z miejscem pracy okazują się naprawdę wstrząsające.

– W niedzielę, w czasie mojego dyżuru serwisowego, zadzwonił do mnie dyrektor PR24 i nakazał, żebym zrezygnowała z czytania informacji o tym, że G. Schetyna zapowiedział złożenie przez PO projektu nowelizacji ustawy o IPN („którą [informację] sobie pani WYNALAZŁA w PAP”). Dyrektor zapytał też: „Jutro pani pracuje? To się spotkamy”. Na tym rozmowa się skończyła – rozpoczęła post na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Wychodzą na świat. Holandia pęka ze śmiechu z pasków TVP

Zwolnienie dziennikarki szokuje

– Zaproszona zostałam dziś. Zamierzałam uprzejmie podziękować za współpracę, ale okazało się, że Dyrektor ma już kogoś na moje miejsce i mam je zwolnić niezwłocznie. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienie niedzielnego telefonu ws. informacji o Platformie, Dyrektor trochę się poplątał, a w końcu uznał, że nic się w sumie nie stało – dodała także Borkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Chajzer wycisnął łzy z oczu. Opowiedział o życiu po śmierci

Prezenterka ujawnia

– Stało się tak czy siak po mojej myśli. Tak się nie da robić rzetelnego radia. Tym samym ostatecznie zakończyłam współpracę z Polskim Radiem. Nieszczególnie stać mnie na brak pracy, ale jeszcze mniej stać mnie na firmowanie tego wszystkiego swoim nazwiskiem – zakończyła dziennikarka, naprawdę szokując szczególnie fanów Polskiego Radia.

To będzie najgłośniejsze zwolnienie tego roku. Wstrząsające wyznanie dziennikarki
Fot. Facebook/Maja Borkowska

ZOBACZ TAKŻE: Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!


12 ostrych cytatów Marii Czubaszek, które uczynią twój dzień lżejszym