Najdziwniejszy film roku? YouTuber przez 30 godzin liczy do 100 000 bez przerwy, ledwo żył (video)

Najdziwniejszy film roku? YouTuber przez 30 godzin liczy do 100 000 bez przerwy, ledwo żył (video) Źródło: źródło: youtube.com

Czego to ludzie nie zrobią w XXI wieku dla popularności. Pewien YouTuber postanowił zwiększyć swoją sławę pewnym nietypowym filmikiem. Nie chodzi tu jednak o okrycie się sławą po wzbudzeniu kontrowersji. Zdecydował, że będzie na wizji liczył do znudzenia.

W sieci oprócz skandalizujących filmików są też takie, które potrafią wzbudzić w konsternację. Na pewno do takich zalicza się kanał Benjamina Bennetta, którego nagrania polegają na tym, że... ten przez 4 godziny siedzi i się uśmiecha.

Choć takie akcje nie mają większego sensu, wzbudzają potężne zainteresowanie internautów. Ci znudzeni prześciganiem się przez kolejne gwiazdy YouTuba w byciu śmiesznym, chcą czegoś innego. Stąd też rosnąca popularność podobnych, zgoła bezsensowych przedsięwzięć.

Jednym z ostatnich tego typu nagrań, które aktualnie obiega sieć, jest wyzwanie rzucone sobie przez YouTubera ukrywającego się pod nickiem MrBeast. Ten postanowił, że będzie liczył od 1 do 100 tys. i zrobi to na jednym filmiku.

Już na początku nagrania MrBeast informuje nas, że oryginalne video miało 40 godzin. Przez program do nagrywania musiał przyspieszyć niektóre fragmenty tak, by zmieścić się w 24 godzinach. Niemniej, Amerykanin dokonał tego. Przez 24 godziny nagrania słychać tylko jak ten odlicza kolejne liczby.

Jak podkreślił w napisach na początku video, liczenie od 1 do 100 tys. było największą torturą jaką sobie sprawił. Ta musi jednak wyglądać dla internautów dość atrakcyjnie. Film wyświetlono bowiem ponad 5,5 mln razy w ciągu 4 dni.

https://www.youtube.com/watch?v=xWcldHxHFpo pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News