Czego to ludzie nie zrobią w XXI wieku dla popularności. Pewien YouTuber postanowił zwiększyć swoją sławę pewnym nietypowym filmikiem. Nie chodzi tu jednak o okrycie się sławą po wzbudzeniu kontrowersji. Zdecydował, że będzie na wizji liczył do znudzenia.

W sieci oprócz skandalizujących filmików są też takie, które potrafią wzbudzić w konsternację. Na pewno do takich zalicza się kanał Benjamina Bennetta, którego nagrania polegają na tym, że… ten przez 4 godziny siedzi i się uśmiecha.

Choć takie akcje nie mają większego sensu, wzbudzają potężne zainteresowanie internautów. Ci znudzeni prześciganiem się przez kolejne gwiazdy YouTuba w byciu śmiesznym, chcą czegoś innego. Stąd też rosnąca popularność podobnych, zgoła bezsensowych przedsięwzięć.

Jednym z ostatnich tego typu nagrań, które aktualnie obiega sieć, jest wyzwanie rzucone sobie przez YouTubera ukrywającego się pod nickiem MrBeast. Ten postanowił, że będzie liczył od 1 do 100 tys. i zrobi to na jednym filmiku.

Już na początku nagrania MrBeast informuje nas, że oryginalne video miało 40 godzin. Przez program do nagrywania musiał przyspieszyć niektóre fragmenty tak, by zmieścić się w 24 godzinach. Niemniej, Amerykanin dokonał tego. Przez 24 godziny nagrania słychać tylko jak ten odlicza kolejne liczby.

Jak podkreślił w napisach na początku video, liczenie od 1 do 100 tys. było największą torturą jaką sobie sprawił. Ta musi jednak wyglądać dla internautów dość atrakcyjnie. Film wyświetlono bowiem ponad 5,5 mln razy w ciągu 4 dni.

https://www.youtube.com/watch?v=xWcldHxHFpo

pt

...

Zobacz również