Jak on zginął? Szynka na pośladkach i genitalia w puszcze tuńczyka

Jak on zginął? Szynka na pośladkach i genitalia w puszcze tuńczyka Źródło: fot. flickr.com/wikipedia.org/Marie-Lan Nguyen /pixabay.com

Na lotnisku w Maladze znaleziono ciało Brytyjczyka Stevena Allforda. Kulisy zbrodni  na razie nie są znane, wiadomo jedynie, że na ciele zmarłego znajdywały się produkty spożywcze.

W piątek nad ranem ochroniarz portu lotniczego w Maladze odnalazł ciało Brytyjczyka. Mężczyzna miał związane ręce i nogi, na jego pośladkach leżały plastry szynki, a genitalia były zanurzone w puszcze tuńczyka. Jak na razie nie ustalono w jakich okolicznościach zginął.

Hiszpańska policja prowadzi śledztwo, w trakcie którego sprawdzi, czy odnalezione produkty spożywcze mają związek ze śmiercią. Oprócz tego sprawdzane są dwie hipotezy. Jedna zakłada, że Brytyjczyk został najpierw uduszony, a następnie przyozdobiono ciało. Druga , iż pan Allford padł ofiarą przestępstwa na tle seksualnym.

Obecnie funkcjonariusze czekają na wyniki sekcji zwłok. O sprawie zostały poinformowane brytyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i władze miasta, w którym mieszkał Steven Allford przed przyjazdem do Hiszpani.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło:wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News