Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie Źródło: worldlifestyle.com

Najbrzydsza panna młoda zyskała niechlubną sławę, kiedy jej zdjęcie oraz jej wybranka przedostało się do internetu. Musiała czytać okrutne komentarze na swój temat, a męża namawiano na rozwód. Teraz wygląda o wiele lepiej.

Najbrzydsza panna młoda w dzień swojego ślubu wyglądała na najszczęśliwszą kobietę na ziemi. Chętnie pozowała do zdjęć z rodziną oraz z mężem. Wszystkie fotki stały się pośmiewiskiem wielu internautów. Dziś kobieta wygląda zupełnie inaczej.

Najbrzydsza panna młoda znana jest już na całym świecie. Wszystko za sprawą niefortunnych zdjęć

Do tej pory tak naprawdę nie wiadomo, jak zdjęcia z wesela znalazły się w sieci. Fotografie wzbudziły wiele kontrowersji i to nie tylko dlatego, że panna młoda wyglądała nadzwyczaj nieurodziwie. Chodziło głównie o to, że nie pasowała wizualnie do swojego męża. Kobieta była postawna i miała widoczną nadwagę, wysokie czoło, rzadkie włosy, a jej wybranek był od niej niższy i o wiele chudszy. Wielu żartowało, że przeciwieństwa rzeczywiście się przyciągają.

Najbrzydsza panna młoda na swój ślub wybrała oczywiście białą suknię z długimi tiulowymi rękawami, a materiał kreacji sięgał jej do połowy łydki. Na suknię kobieta włożyła narzutkę zdobioną złotymi wykończeniami z koronki oraz wpięła welon we włosy. Aby było jej wygodnie, wybrała buty na płaskiej podeszwie. Jej mąż na tę okazję ubrał rosyjski mundur wojskowy. Mimo, że wiele osób życzyło im bardzo źle, to ich dalsze pożycie układało się znakomicie.

Kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę. Niektórzy nie wierzą, że to naprawdę ona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para niedługo po ślubie doczekała się syna, który był wręcz kopią swojego taty. Jakiś czas po narodzinach potomka waga najbrzydszej panny młodej zaczęła spadać. Kobiecie tak bardzo spodobało się to, w jaki sposób zmienia się jej wygląd, że postanowiła podjąć wysiłek i doprowadzić do całkowitej metamorfozy

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Pewien rosyjski dziennikarz postawił sobie za cel, aby odnaleźć najbrzydszą pannę młodą i sprawdzić, jak mocno zmieniła się po ślubie i narodzinach dziecka. Kilka miesięcy później mężczyzna opublikował zdjęcie atrakcyjnej blondynki - wszystkich zatkało, to naprawdę była ona. Szczupła, pomalowana, ubrana na czarno kobieta onieśmielała każdego. Wielu internautów jednak poddaje w wątpliwość to, czy dziennikarz aby na pewno odnalazł najbrzydszą pannę młodą - według nich nie zgadza się kształt nosa, czaszki, ale od czego są operacje plastyczne?

Fot. worldlifestyle.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Matka bezdusznie pobiła własne dziecko i wyszła na randkę. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Kot czy pies, co zobaczyłeś najpierw? Odpowiedź zdradzi największe sekrety Twojej psychiki
  5. Dawid Kwiatkowski nagle podszedł do nastolatki z The Voice Kids. Gdy pokazał jej swój telefon, odebrało jej mowę

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News