Najbliższa kobieta prezesa partii trafi do więzienia! Co na to wyborcy?

Najbliższa kobieta prezesa partii trafi do więzienia! Co na to wyborcy?

Czasami zdarza się tak, że ważne osobistości są wpędzane w pułapkę przez swoje najbliższe otoczenie, a nawet przez najbliższą rodzinę. Co dziś powiedzą wyborcy na to, że najbliższa kobieta prezesa być może trafi do więzienia?

Prezesi partii nie mają lekko, jeśli chodzi o kwestię prywatności, większość z nich przez cały czas jest obserwowana przez media. Wynika to z tego, że ludzie są złaknieni wiedzy o prywatnym życiu osób publicznych i wciąż wyczekują kolejnej nowinki z życia kogoś takiego. Obecnie problem ma prezes partii Wolność, Janusz Korwin-Mikke, ponieważ jego córka została skazana przez warszawski sąd za posiadanie heroiny i prowadzenie pojazdów bez uprawnień. - Korynnie K.-M. sąd wymierzył łączną karę roku i sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. Od oskarżonej zasądzono na rzecz Skarbu Państwa kwotę 3.308,10 zł tytułem zwrotu kosztów sądowych – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Joanna Adamowicz z biura prasowego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga.

Czy córka Korwina-Mikke trafi do więzienia?

Córka prezesa partii Wolność została zatrzymana do kontroli drogowej w kwietniu 2017 roku na warszawskiej Pradze. Okazało się, że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami od 24 listopada 2015 r. Po przeszukaniu samochodu znaleziono "zawiniątko z folii aluminiowej, w której znajdowało się 0,22 grama heroiny". Wyrokiem sądu ma wykonywać prace społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu, według przepisów sąd może zarządzić wykonanie kary zastępczej pozbawienia wolności. - Po uprawomocnieniu się wyroku, pani Korynna K.-M. została wezwana do Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Otwocku celem skierowania do wykonywania kary ograniczenia wolności. W pierwszym terminie nie stawiła się u kuratora. Według przepisów kodeksu karnego wykonawczego, jeśli skazany uchyla się od odbywania kary ograniczenia wolności, sąd może zarządzić wykonanie zastępczej kary pozbawienia wolności - podała Marzena Starnowska z biura informacyjnego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga dla Wirtualnej Polski. Pytanie, co na to wszystko ojciec kobiety i jego wyborcy?

PRZECZYTAJ: Pilne: Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

PRZECZYTAJ: Hołdys jest INWIGILOWANY przez PiS? Czuje się śledzony

PRZECZYTAJ: Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia. Trauma na całe życie

Janusz Korwin-Mikke fot. facebook.com Janusz Korwin-Mikke źródło: facebook.com/Janusz.Korwin.Mikke Janusz Korwin-Mikke źródło: facebook.com/Janusz.Korwin.Mikke
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News