Czasami zdarza się tak, że ważne osobistości są wpędzane w pułapkę przez swoje najbliższe otoczenie, a nawet przez najbliższą rodzinę. Co dziś powiedzą wyborcy na to, że najbliższa kobieta prezesa być może trafi do więzienia?

Prezesi partii nie mają lekko, jeśli chodzi o kwestię prywatności, większość z nich przez cały czas jest obserwowana przez media. Wynika to z tego, że ludzie są złaknieni wiedzy o prywatnym życiu osób publicznych i wciąż wyczekują kolejnej nowinki z życia kogoś takiego. Obecnie problem ma prezes partii Wolność, Janusz Korwin-Mikke, ponieważ jego córka została skazana przez warszawski sąd za posiadanie heroiny i prowadzenie pojazdów bez uprawnień.

– Korynnie K.-M. sąd wymierzył łączną karę roku i sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. Od oskarżonej zasądzono na rzecz Skarbu Państwa kwotę 3.308,10 zł tytułem zwrotu kosztów sądowych – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Joanna Adamowicz z biura prasowego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga.

Czy córka Korwina-Mikke trafi do więzienia?

Córka prezesa partii Wolność została zatrzymana do kontroli drogowej w kwietniu 2017 roku na warszawskiej Pradze. Okazało się, że nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami od 24 listopada 2015 r. Po przeszukaniu samochodu znaleziono „zawiniątko z folii aluminiowej, w której znajdowało się 0,22 grama heroiny”. Wyrokiem sądu ma wykonywać prace społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu, według przepisów sąd może zarządzić wykonanie kary zastępczej pozbawienia wolności.

– Po uprawomocnieniu się wyroku, pani Korynna K.-M. została wezwana do Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Otwocku celem skierowania do wykonywania kary ograniczenia wolności. W pierwszym terminie nie stawiła się u kuratora. Według przepisów kodeksu karnego wykonawczego, jeśli skazany uchyla się od odbywania kary ograniczenia wolności, sąd może zarządzić wykonanie zastępczej kary pozbawienia wolności – podała Marzena Starnowska z biura informacyjnego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga dla Wirtualnej Polski. Pytanie, co na to wszystko ojciec kobiety i jego wyborcy?

PRZECZYTAJ: Pilne: Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

PRZECZYTAJ: Hołdys jest INWIGILOWANY przez PiS? Czuje się śledzony

PRZECZYTAJ: Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia. Trauma na całe życie

Janusz Korwin-Mikke
fot. facebook.com
Janusz Korwin-Mikke
źródło: facebook.com/Janusz.Korwin.Mikke
Janusz Korwin-Mikke
źródło: facebook.com/Janusz.Korwin.Mikke

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

Zobacz również