Najbardziej lubiana polska polityk miała udar. Walczy o życie

Najbardziej lubiana polska polityk miała udar. Walczy o życie

Lidia Staroń bo o niej mowa niedawno przeszła udar. W tym momencie nie może mówić i ledwo się porusza, lecz to nie koniec jej stan wciąż jest poważny.

Pani Staroń na swoich mediach społecznościowych sama przyznaje się do tego, że przez pracę zaniedbała swoje zdrowie. Te zaniedbania i nadmierne poświęcenie dla pracy doprowadziły ją do tego, że teraz walczy o swoje życie. - Niestety codzienna walka z bezprawiem, układami, krzywdzącymi zwykłych obywateli decyzjami urzędników doprowadziły do tego, że nie zdążyłam zadbać o siebie - Pisze

Lidia Staroń rezygnuje z pracy na rzecz walki o zdrowie

Udar, który przeszła już teraz pozbawił ją mowy i znacznie utrudnił poruszanie się. Osoba, która pomagała teraz sama potrzebuje pomocy, szczególnie ze strony swoich najbliższych. Ze względu na  straszny stan musi teraz zrezygnować ze swoich obowiązków aby móc skupić się na walce o swoje zdrowie. Jej najbliżsi wiąż się boją co będzie dalej. Lidie Staroń jak i całą jej rodzinę czekają z pewnością ciężkie chwile pełne starań i pracy nad poprawą stanu zdrowia Pani Senator. Z pewnością niezbędna będzie rehabilitacja aby odzyskać choć część poprzedniej sprawności. Wszyscy mają nadzieję, że nie wynikną kolejne powikłania.  - My wszyscy się za nią modlimy - Mówią Lidia Staroń jest aktualnie niezrzeszona z żadną partią. Poprzednio należała do PO. Zawsze jednak opowiadała się po stronie ciemiężonych obywateli. Nigdy nie była obojętna. Teraz wszyscy czekają na szybkie rozwinięcie cie się tej sprawy i dobre wieści odnośnie stanu zdrowia Pani Senator. Zobacz także :
  1. Słynny polityk PiS w szpitalu! Media: Nawalił się i go pobili
  2. Smutne! Irena Santor trafiła do domu starców
  3. Co mu się stało?! To nagranie obnaża stan Kaczyńskiego, jest z nim źle (VIDEO)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News