Święta Bożego Narodzenia wiążą się ze spotkaniami rodzinnymi, odwiedzinami i prezentami. Dla wielu osób to jedyna okazja spotkać się z ciocią czy babcią. Dla niektórych zaś – męka, której nigdy nie chcą powtarzać. I o tym pisze Dorota Wellman. Jej kontrowersyjne słowa o świętach podbijają sieć.

Dorota Wellman jest dziennikarką telewizyjną, pisze jednak także felietony na łamach prasy. W swoim ostatnim tekście poruszyła trudny temat rodzinnych spotkań w święta i podeszła do niego w naprawdę szokujący sposób.

Kontrowersyjne słowa o świętach

– Współczuję tym, którzy w święta MUSZĄ spotkać się z rodziną. Nie mają ochoty, nie lubią tych ludzi. To musi być męka. W imię świętego spokoju. […] I może czasem trzeba dać sobie spokój. Zostać w domu i w czwórkę przełamać się opłatkiem. Nie słysząc docinków teściowej, złośliwości wuja, który po alkoholu robi za mądralę, uwag kuzynek, które pieką lepsze makowce, ale zjedzą twój, obrabiając ci d..ę – napisała Wellman.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Wellman naprawdę to zrobiła w Krakowie, „Złapała go za jaja i…”

Bynajmniej dziennikarka nie chce nikogo zniechęcać do spędzania świąt z rodziną. Podkreśla po prostu, że osoby, które się do tego zmuszają, naprawdę nie czerpią przyjemności z świąt. Jako przeciwny przykład Wellman daje siebie.

Okazuje się, że jej święta zawsze odbywają się z dużym gronie rodzinnym. I zawsze są pełne przyjaznej, rodzinnej atmosfery. Do tego zachęca innych.

– Lubimy się, to może nam jest łatwiej. Łatwiej być razem – podkreśla dziennikarka.

Gdzie nie spędzać świąt?

Równocześnie dziennikarka podkreśla, że są miejsca, w których nie wyobraża sobie spędzać świąt. Wśród nich wymienia różne egzotyczne kraje.

–  Narty, egzotyczne wyjazdy, pobyt w spa muszą poczekać – zaznacza dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE: Co za hipokryzja! Wellman krytykuje kobiety za pokazywanie „d*py”, a sama…

Jej zdaniem święta nie są odpowiednim momentem na takie wojaże. Można sobie na nie pozwolić przy innych okazjach, ale Boże Narodzenie należy spędzać z rodziną, w gronie najbliższych osób, w atmosferze tradycji i miłości.

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również