Na sobotniej Paradzie Równości można było spotkać całą gamę delikatnie mówiąc nietuzinkowych osobowości. Chłopak, z którym na niej rozmawialiśmy, przebił jednak wszystkich.

Mam 4-letnigo syna po pierwsze, po drugie jestem biseksualny, po drugie przebrałem się za kobietę, za moją zmarłą żonę – rozpoczął rozmowę z naszą reporterką mężczyzna w różowej peruce (pisownia oryginalna).

To był jednak dopiero początek. Chłopak pochwalił się, że na paradę przyszedł ze swoim bratem, a także partnerem. W dalszej części rozmowy stwierdził on nawet, że ,,właściwie są już po ślubie”.

Jesteśmy w Belgii, znaczy odwrotnie. On jest w Belgii, ja siedzę w Polsce. Siedzę z dzieckiem, moim dzieckiem jako ojciec wychowujący ojca… dziecko, też syna – tłumaczył swoją skomplikowaną sytuację życiową mężczyzna (pisownia oryginalna).

Pochwalił się także, że mimo iż przebrał się za kobietę, to uprawia sporty takie jak piłka nożna, a nawet kick-boxing. W dalszej części opowiedział nam także o swojej relacji z rodzicami oraz kobietami, a w zasadzie jedną, która ,,oczywiście” była lesbijką.

Moi rodzice wiedzą o mnie i są z tego szczęśliwi, że wyszedłem z szafy wobec mojego ślubu, tak jak ja się żeniłem z dziewczyną. No i tak wyszło, ja uciekałem spod ołtarza, dziewczyna oczywiście też była jak to się mówi trefna po Polsku. Ona była lesbijką, oczywiście była ze mną w ciąży, bo to było tylko spróbowanie ,,kobieta z facetem” – tłumaczył nam zawiłości swojego życia uczestnik tegorocznej Parady Równości (pisownia oryginalna).

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

PONIŻEJ NAJLEPSZE WYPOWIEDZI Z CAŁEJ PARADY

https://youtu.be/AVi22oUaCy0

...

Zobacz również