Nie milkną echa afery taśmowej. Ujawnienie nowych nagrań może wywołać skandal obyczajowy. „Super Express” ustalił, że w restauracji Sowa i Przyjaciele, gdzie podsłuchiwano ludzi polityki i biznesu, nagrano seks taśmy. 

W lokalu znajdowało się specjalne pomieszczenie, do którego nikt nie mógł zaglądać. Klienci wchodzili do sali VIP-ów oddzielnym, dyskretnym wejściem od strony podwórza. Kelner przybywał do pokoju będąc wezwany specjalnym przyciskiem na pilocie.

Jednakże, osoby ze świata biznesu i polityki, które korzystały z salki zapewne nie mogą teraz spać po nocach. Pokój VIP-ów również był podsłuchiwany, a do nagrywania użyto pendrive’ów z mikrofonem, które umieszczano za stolikami lub szafkami. Czasami podsłuchy chowano za butelkami albo sprzętem grającym, który wprowadzał kochanków w odpowiedni nastrój.

Na jednej z taśm jest piękna bizneswoman uprawiająca seks ze znanym lobbystą. Na jeszcze innej znany minister z koleżanką. Najpewniej nagrane są również prostytutki. Nie znamy dokładnej liczby taśm i listy podsłuchanych.

źródło: se.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.