Jak informowaliśmy wcześniej, w sieci pojawiły się nagrania, na których Paweł Kukiz w prywatnej rozmowie dzieli się szczerze swoim zdaniem na temat polityków i organizacji, z którymi dotychczas współpracował. Najbardziej dostało się Arturowi Zawiszy i jego organizacji, Ruchowi Narodowemu. Kukiz został oszukany, a nagrania pojawiły się w internecie. Ich twórcy oskarżają muzyka o zdradę i zniszczenie RN. 

W pierwszym nagraniu, Paweł Kukiz w bardzo ostrych słowach wypowiada się o Arturze Zawiszy z Ruchu Narodowego, nazywa go „skurwysynem” i przyznaje, że miał ochotę mu „przypierdolić z dyni”. Więcej o tym można przeczytać tutaj.

Drugie nagranie, które zostało opublikowane dotyczy z kolei organizacji Zawiszy. Z kontekstu słów wynika, że rozłam w Ruchu Narodowym nie był przypadkiem tylko z góry założonym działaniem. Kukiz nie przyznaje jednak wprost, że to on za tym stoi.

Wyście nie zauważyli, że ten Ruch Narodowy się rozpierdolił, czy nie? Czy wy myślicie, że to był kurwa przypadek? – mówi Kukiz.

Oddolnie go rozwaliłeś? – pyta rozmówca Kukiza.

Wszystko powiedziałem już na ten temat – ucina Kukiz.

Poniżej nagranie. Kukiz został oszukany, gdyż zapewniano go, iż rozmowa nie jest nagrywana. Twórcy nagrań oskarżają muzyka o zdradę i zniszczenie RN.

ZOBACZ TAKŻE – Nagrano Kukiza. Sku*wysyna Zawiszy nienawidzę, chciałem mu z dyni przyp*erdolić

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również